şükela:  tümü | bugün
 • cheese & beef bacon burger'ın kesinlikle denenmesini düşündüğüm burger dükkanı.
 • sadece paket servis için çalışan, paket hazırlandıktan sonra 3 dk içerisinde elinize ulaşabilecek kadar hızlı bir servisi olan ve bu özelliğiyle türkiye'de ilk ve tek olan bir restoran. ayrıca kendi hamburgerinizi de yaratabiliyormuşsunuz. açıkçası zamanında part-time burger king'te çalışmış biri olarak rakiplerine kıyasla müşteri odaklı kaliteli bir misyonu var gibi gözüküyor diyebilirim.
 • 10 numara hamburgerci. test edildi onaylandı.
 • "hadi bugün de ayı gibi yiyelim" günlerinin son dönemdeki gözdesi burgerci.

  normal hayvanlar için large chees & beef bacon burger, ekstrem hayvanlar için ise mega chees & beef bacon burger tavsiye edilir.

  dip not: siparişler cidden çok hızlı geliyor.
 • yıllar yılı eve/işyerine burger söylemekten ölesiye çekinirim zira ya eksik gelir, ya soğuk gelir ve her halükarda burger zevkimin içine edilir, pek tabii bu musibetlerden uslanmayan bünyemin varlığını da inkar edemem. işte böyle kendi içimde çelişkilerimle yaşarken bugün yemeksepetinde tesadüfen görüp "ya bismillah" diyerek siparişimi verdim ve sonuç çok tatmin ediciydi. hem burgerin hem de patateslerin lezzeti yerinde, içeceğimi ayrıca takdim etmeleri ise sıcakları soğutmadığı için ayrıca mutlu etti. evimin dibinde olmaları hiç iyi olmadı.
 • yemek sepetindeki yorumlar gibi, bence ekşisözlükteki yorumların da çoğu kolpa olan, servisi gayet de yavaş olabilen, fiyatları artan, tadında hiçbir ekstra numara olmayan bir burgerci.

  "vallahi biz mükemmel demekten yorulduk, siz şahane burger yapmaktan yorulmadınız"

  ya bırak allahısen
 • bugün itibariyle gözümde vasat olan burgerci.

  burdan daha önce verdiğimiz siparişte kendilerine göre siparişin bazı bölümlerini iptal etmiş olmalarına rağmen lezzet açısından bir problem olmadığı için memnun kalmıştık.

  bugün ise hem siparişimi 1 saat geç getirdiler (yemek sepeti ile karşılıklı olarak birbirlerine attılar boku), hem fiyatı yanlış hesaplayıp fazladan ödeme aldılar, hem de beni çiğ bir hamburger köftesiyle baş başa bıraktılar.

  benim gibi, eti az ya da orta pişmiş seven insanı bile mutsuz ettiler. hamburger köftesi neredeyse içeriden seslenecekti bana. "ablam yiyorsun ama biz hala canlıyız beya" diyecekti. deseydi ne cevap verirdim bilmiyorum. başımı önüme eğer utancımı gizlerdim kendimce. beni hayvana karşı kötü durumda bıraktılar. hamburger mi yoksa çiğ köfte mi sipariş verdiğimi sorgulattılar. ek olarak kalbim de kırıldı.
 • "her şey yalan, gerçek sensin" demek istediğim burgerci, hamburgerlere bir de karamelize soğan eklediler, tam oldu.
 • hızlı oldukları doğru fakat keşke güzel de olsalardı!
  ilk defa söyledim bir daha da ne söylerim ne söyletirim!
 • hamburger benim için özel bir yemektir. arada bir yemezsem rahat edemem. ancak konum itibariyle canın istediğinde eve söyleyebileceğim klasik iki burgerci vardı. onlar da son zamanlarda iyice bozduğu için hamburgere neredeyse altı ay paydos etmiştim.

  bunu keşfettikten sonra ise benim için burger king ve mcdonald's'ı tamamen bitiren burgerci olmuştur. fiyat ve kalite olarak daha üst klasmanda zaten ama en azından artık doğru düzgün burger yemek için bir seçenek var.

  patates ve soğan halkaları ise o burgerin yanına yakışmıyor ama yine de king donald'ınkilerden daha iyi.