şükela:  tümü | bugün
  • onlarin ben ecdadlarini sikeyim...

zorunlu edit: rizasi varsa kimseyi ilgilendirmezciler de gelmiş kardeşim o zaman sana normal geliyor bunlari savunuyorsan, biz evdeki bilgisayarimizdan bu entrylery girerken bile ulan acaba çocuklar gorür mü diye hesabimizdan bile çikis yaparken adam gelmis bunlari savunuyor. siz sizden sonraki nesli iyi yetiştirin ki onlar da daha iyisini yetiştirsin.
  • targaryen hayranlığını abartmış insanların konu olduğu haber. ne midesiz insanlar var şu dünyada.

edit: aha ikisininde rızası varsacılar damlamış.
  • xhamster videosu başlıklarına benzeyendir.
  • ecdada küfretmeye gerek yok kızın ecdadı kızı becermiş zaten.*

şaka bir yana kötü bi şey lan. baba-kız... tövbe deyin anam. allah yoldan çıkarmasın.
  • gerçek islam bu değil.

dur lan bu başkaydı.
  • sapıktır.

şimdi burada, abd'de yaşandığı için espri falan yapılacaktır ama bu durum; 'haddini aşan zıddına dönüşür' önermesini doğrulayan bir olay.

doğu, haddinden fazla kapalı bir toplum olduğu için; batı ise haddinden fazla özgürlükçü olduğu için oluyor bu ahlaki çöküntü galiba.

insan, insanca yaşamayı öğrenemeyecek. durkheim, insan ahlakına dair umudunu hiç yitirmeden öldü ancak yanlış zamanda yaşadı.
  • "redneck dedik inanmadınız" denebilecek olay.
  • amerika’da ve avrupa’daki gençliğe baktığınızda, anne-baba ile seksin son yıllarda son derece popüler olduğunu görürsünüz. inanılmaz derecede yaygın bir fantezi var. zamanla batı’dan türkiye’ye yerleşen bu tarz trendlerin bu sefer ülkemize yerleşmemesini temenni ediyorum. gerçi türkiye’nin kültürel yapısının bunu engelleyeceğine inanıyorum ancak yine de insan endişe etmiyor değil.

edit: türkiye’nin kültürel yapısının sorunsuz olduğunu söylemiyorum; malum burada da keçi, köpek, ördek fantezisi var. ikisi de iğrenç ama söz konusu baba-kız gibi fiyaskonun da fiyaskosu bir olay.

ayrıca şunu da eklemek istiyorum; nispeten daha yaşlı kadınların “young cock” arayışı, genç kızların “daddy please fuck me” fantezisi, bütün bu çöküntüye birer örnek.