şükela:  tümü | bugün
 • "arka fon hikayelerini dinlerseniz, yüksek ihtimalle kendinizden bir şeyler bulursunuz. bazen aşırı öğretici ciddilikte(!), bazen alanında ünlü konuklarla ama mutlaka daldan dala, konularda savrulduğuma şahit olursunuz. en zor zamanlarda bile mutlaka gülebilecek bir şeyler olduğunu düşündüğüm için, “komedi” kategorisinde yerimi aldım. eski dergi editörüyüm. son zamanlarda konuşmanın yazmaktan daha çabuk iletişim sağladığını anladığımdan beri hiç susmuyorum. " nilüfer şaşmaz'ın içten ve eğlenceli hikayeleri;

  spotify ve itunes'da

  şunu da şuraya bırakmakta fayda var: fon kelimesi sinemada, tiyatroda, müzikte, resimde arka plan manasında kullanılan bir terimdir. örneğin; bir şiir dinliyorsunuz, şiire aynı zamanda bir müzik eşlik ediyor. bu müziğe arka fon müzik denir. sırf arka fon olsun diye yapılan, yada çok sık arka fon olarak kullanılan müzikler vardır.
 • (bkz: arka fon) (bkz: #13190492)

  edit: aşağıda dalga geçer gibi bir cevap verilmiş. yazan kişi, açıklamasında dahi "arka fon" ifadesini kullanmaya devam ettiği için kafasında tam oturmadığını düşündüm. bu kadar.
 • ay çen arka fon açıklamasını mı ekledin... "şunu da şuraya bırakmakta fayda var" girizgahlı açıklamayı, kısır döngünün önünü almak için ekledim ki buna rağmen yine de detaycı bir kişilik atlamış. bile isteye alınmış bir isim, tıpkı "küçük nuanslar" gibi.
 • bir üst entaride astroloji ifadesini görür görmez ben de bıraktım takibi. zaten tek bir kayıt dinlemiştim. olmayan şeylere inanan güruh ile vakit kaybetmemek lazım.
 • bir bölümüne harcadığım 24 dakikamın arkasından ağladığım kadar hiçbir şeye ağlamadım. sırf inadım uğruna belki kezbanlık yerine makul bir cümle duyarım diye dinledim onu da. yok arkadaş yok!