• arabada arka koltuğa oturanlar için özellikle uzun yolculuklarda veya yoğun trafiklerde çok işe yarayan rahatlatıcı nesne. fakat maliyeti 15-20 bin tl'yi bulduğu için a ve b segmenti araçlarda göremiyoruz. yine c segmenti araçların çoğunda yok. komik ama c segmentinin premium hatchback araçları olan bmw 1 serisi, mercedes a sınıfı ve audi a3 gibi modellerde de bu meret yok. dediğim gibi maliyeti 25-30 bin tl'yi bulduğu için koyamıyorlar.

ulan 3 kuruşluk bir şey zaten niye koymuyorsunuz bu sikik parçayı? golf'e çok kızıyoruz ama en azından kol dayaması var. yeni makyajlı leon'da da var ama aynı grubun premium aracı a3'te yok. 150-200 bin tl'ye a3 satıyorlar arka koltuğu linea'dan hallice. bmw 1 serisi son 2 yılda 2 kez makyajlandı ama yine yok yok yok veya türkiye'ye gelen modellerinde yok bilemiyorum.

bir tane plastik parçayla segment ve model farkı belirlemeye çalışıyorlar. astra'nın yeni kasası çıktı ama arka kol dayama tabii ki yok. kol dayama isteyen gitsin insignia alsın.

edit: insignia dedim ama demez olaydım: (bkz: opel insignia grand sport/#70521917)
hesabın var mı? giriş yap