şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş büyük çarşıdaki über mekan. çizgi roman severseniz burası bir cennet. sahip ve çalışanları da ayrıca güzel insanlar. vakit olduğunda uğranmalı, çizgi roman kokuları içerisinde saatler geçirilmeli.

  nostaljik çizgi roman satışına da bir an evvel başlamaları dileğiyle sizleri şöyle alalım: https://www.facebook.com/arkabahcecomicshop

  not: ayrıca (bkz: arkabahçe yayıncılık).
 • izmir de de var artik, kucuk, sevimli ve guncel sayilari eksiksiz raflarinda bulundurmaya calisan kahvesi sahane geek dukkani..
 • internet sitelerindeki orijinal çizgi romanları aşırı pahalı satan yer. amazon'dan topluca alıp gümrük vergisi bile yeseniz, çizgi roman başıan 14 15 tl daha ucuza alabiliyorsunuz. bu mantık dışı satışlarının sebebini merak ettim.
 • ankara şubesi 26 mart'ta açılıyormuş. son fotoğraflardan çok ferah ve tatlış olduğu anlaşılıyor.

  not: tunalı'da çelikler iş hanı'ndaymış.
 • beşiktaş arkabahçe'den ingilizce manga alırsanız, kitabın arkasındaki fiyata yüzde on beş ekleyip bir fiyat çıkarırlarsa kasada, şaşırmamanız gereken dükkan. mangalarda kar marjı düşük olarak açıklıyorlar.* iyi de zaten arka kapaktaki fiyat amazon'dan ortalama yüzde yirmi beş fazla, mutlaka indirim oluyor amazon'da. şöyle bi' kaç kitap alalım, kargo beklemeyelim hevesiyle dükkana yöneliyoruz, üstüne bir de yüzde on beş eklenince kargoyu bile koysanız amazon'dan pahalı oluyor. can sıkıyor. bekleyeceğiz artık.
 • insanı zamanın durabileceğine inandıran mekandır. kapıdan girdikten sonra zamanın nasıl geçtiği anlaşılmaz. kendinizi bir anda türkçe, ingilizce, fasikül ya da ciltli çizgi romanların, sonsuz çeşitçe manganın, birbirinden güzel figürlerin, posterlerin, art bookların ve geek ürünlerinin dünyasında bulursunuz.

  yeni dükkana geçiş ile birlikte ürün çeşitliliği her zamankinden çok daha fazla artmıştır. güncel fasiküller neredeyse aynı anda mağazadadır. bulunamayan çizgi roman pek çıkmaz. hakeza çizgi roman yoksa kısa süre içerisinde getirtilir. çizgi romanlarla ilgili son derece donanımlı insanları içerisinde barındırır.

  çizgi romanın ötesinde arkabahçenin bir geek kültürü paylaşım mekanı olduğunu söyleyebiliriz. dükkana girdiğinizde bir köşede filmlerin tartışıldığını, bir köşede koyu bir manga sohbetinin döndüğünü, diğer bir köşede koleksiyoner arkadaşların birbirlerine heyecanla figürlerini anlattığını görebilirsiniz.

  son zamanlardaki yayıncılık faaliyetleri ile de ön plana çıktılar. daredevil, fables, the flash, green lantern, ıron man, doctor strange, black science, outcast gibi bir çok değerli çizgi romanı türkçe olarak yayınladılar. bir başka efsane spawn ise yolda.

  geek kültütüne ilgi duyan herkesin gitmesi, görmesi gereken bir mekandır arkabahçe. içeride çayınız, kahveniz, sohbetiniz eksik olmaz.
 • bir çizgi roman meraklısını fazlası ile tatmin eden yer. çalışanların iletişimi çok iyi, güncel seriler en hızlı bu arkadaşlara geliyor, üyelik açtırdığınız seriler en hızlı ve sağlam şekilde size sorunsuz ulaşabiliyor.

  hizmet bir yana çok güzel bir dükkanları var (beşiktaş). gidip saatler harcayabilirsiniz. 1$=1tl köşesi, fiyatı düşmüş fasiküller, güncel seriler, figürler neler neler.
 • çalışanları arasında

  + bu kayıtta yok mu?
  - a*ına koyayım onların, söylüyoruz ama girmiyorlar.

  + spider man'ler var mı?
  - var?
  + ya**ak var!

  şeklinde tatlı diyaloglara şahit olabildiğiniz çizgi roman dükkanı. bir derdin varsa git kenarda sessizce çöz, müşterinin kafasını şişirme be abim. hayır bir de bağıra bağıra konuşuyorlar, içeride 15 dakika durdum, kafam şişmiş şekilde çıktım. fiyatlar da saçma şekilde pahalı. bir daha ne giderim, ne de tavsiye ederim.

  çizgi roman peşindeyseniz gerekli şeyler iyidir.