şükela:  tümü | bugün
  • bu insanlar arasindan berberler cok cikar. veya cumleyi tam ters okuyun iste. berber sizi tras ediyordur. adam gelir naber serkan*, oo, iyidir bilmem kim abi der, adam sirtini donunce de yavsak, pust, ibne gibi muhabbetlere girerler.
    (bkz: arkadan konusmak)
  • japon teknolojisinin son keşfi. bu modelde kıçından konuşacak olan robotlar böylece görülmemiş olanı gösterecek, insanlığı modelleme konusunda yeni bir aşama daha kat edilmiş olacaktır.
  • (bkz: gotlek)
  • arkanızdan size surekli gaz veren insan grubunun tanımıdır, iteklemekle desteklerler cumlelerini hatta durterler. yaptıkları $ey ise belki de onların cesaret edemeyecekleri bir eylem, bir soz ya da icinde bulunmak istemedikleri bir durum icin sizi kullanmak/izlemek/incelemektir/cesaretlendirmektir.

kavga anında arkanıza sıgınan arkada$tan tutun da yuksek bir yerden yamac para$utu ile atlamadan once size moral veren insana kadar herkes bu gruba girer. 4x100 bayrak yarı$ında bayrak teslim eden ki$inin soyleyecegi sozler bu eylemin helal versiyonudur, olayın icindedir ve ki$i su kaybetmi$tir.
  • bir de aniden arkadan konu$an insan modelleri vardir ki en tehlikeli olanlari onlardir. sizi taniyan ya da sizi taniyani taniyan bir insanla ilk tani$tiklari anda baglantiyi ogrenir ogrenmez arkanizdan ileri geri konu$maya ba$larlar. sizin bir zamanlar bu insanla harcadiginiz zamana acimanizi saglamakla kalmaz, bu acizlikleriyle soylenenlerin dogruluk derecesine gore kendilerini siz dahil tum insanlar huzurunda yerin dibine sokarlar.

- tani$tigimiza memnun oldum.
    - bende.
    - siz oradaki herkesi taniyorum mu demi$tiniz?
    - yok pek degil.
    - bir de munevver vardir orada tanir misiniz bilmem. nefret ederim kendisinden. hich iyi bir insan degildir. kotutur o cok kotu. uzak durulmasi gerekir. benden tavsiye valla. yine de siz bilirsiniz.
    - olur olur.
  • ko$mak sureti ile kacilmasi gereken ki$i.
    (bkz: the exorcist)
  • - merhaba ben ye$im
    - merhaba ama igrenc bir insansiniz