şükela:  tümü | bugün
  • yemin ediyorum bu çevre özenerek seçilmeli arkadaş. dur dedim ariyim şunları sırasıyla aynı evi paylaşacağım adamları aradım ve şöyle diyaloglar yaşandı;

bzay; nabion la?
    1. arkadaş; abiğ ben seni 5 dakika sonra ariyim abiğ 2 tane kanhal var peşimde laaaaahuuahaan
    bzay; olm çok da fena havlıyorlar lan arkadan duyuyorum run gökhan run. hohoahahah.
    1. arkadaş; huaaaaaaaaaaaaaaaa.

bzay; müdür ne yaptın?
    2. arkadaş; kanka napim. yine başımı iş aldım dur dur.
    arkadan gelen kızın sesi; ben bu hayvandan şikayetçiyim ya. kullandı attı beni orospu çocuğu ya.
    2. arkadaş; lan ne kullandım attım? memur kardeş bu geldi kendi bana verdi şimdide suçluyor. böylesini cezalandırın abi. başgaan nedir bu karı milletinden çektiğim ya.
    bzay; olm yarrağı yedik ya edirne de daha beter olursun sen amk hahah
    2. arkadaş; al bu kızı memur kardeşim, beni kötü emellerine alet etti bu kız ya hohoahahah alla aşkına broo şu tipime 2 defa bak. nereye gitsem 10 tane hatun yazıyo zaten ciddi ciddi bununla mı uğraşıcam ben? alın bunu gitsin.
    arkadan gelen kız sesi; memur bey yalvarırım bu hayvanı alın götürün ya.
    2. arkadaş; başgaan, galiba bu gece kodesteyiz hadi öptüm seeenii

insanın arkadaşlarını cidden eleye eleye seçmesi gerek...
  • 20'li yaşlarda en geniş sınırlarına ulaşıp, 30'ların başında yavaş yavaş uzay mekiği modülü misali yaşanan kopmalarla 30'ların ikinci yarısına doğru kalan sağlar ile yolun geri kalanına devam edilen çevredir.

30'lu yaşlar önemli bir dönemeçtir. birbirinden alakasız bir sürü etken ile arkadaş çevreniz giderek seyrelmeye başlar; iş değişikliği, taşınma, evlilik, çocuk, vb. gibi konular ile insanların öncelikleri baştan aşağı değişiverir.

20'li yaşlarda haftanın bilmemkaç günü görüştüğünüz türlü türlü maceralara atıldığınız can ciğer kuzu sarması arkadaşlar ile birden senede 1-2 defa görüşür hale gelirsiniz.

sizin boş vaktiniz ötekine uymaz berikinin buluşmasında öbürünün işi çıkar falan derken hayat geçip gidiverir.

"abi özledik bi' görüşelim yaa"