şükela:  tümü | bugün
 • yakında e-kitap satışına da başlayacak olan şukela yayınevinin internet sitesi. http://www.arkadas.com.tr/
 • arkadaslik sitesi sandim ama kitap satiyorlarmis bunlar. sadece arkadaslarina satiyor olsalar gerek, yoksa site ismiyle faaliyet alani arasinda baglanti kurmak zor olur.
 • indirimin amına koymuş internet sitesi. 115 liralık seriyi 30 liraya veriyorlar. ayıp arkadaş ayıp!

  http://www.arkadas.com.tr/…ti-12-kitap/978999509236
 • piyasadaki en ucuz site. fakat ellerinde olmayan ürünleri de listeye koyuyorlar, sonra da tedarik edemedik diyorlar. 2 ayrı siparişte toplam 13 ürün aldım, 4'ü tedarik edilemedi. parayı geri yatırma konusunda sıkıntıları yok, ayrıca müşteri hizmetleri de çok iyi, mailleşip duruyoruz. zaten gelmeyen 4 ürünün 3'ü dr.com.tr'de de yok, o yüzden çok bi hayal kırıklığı olmadı.
 • biri şunlara sattıkları kitabın kaç sayfa olduğunu da belirtmeleri gerektiğini söylemeli.

  http://www.arkadas.com.tr/…kardesligi/9789753425988
 • an itibariyle 2 kitap siparişi verdim, ne kadar sürede gelecek bakalım.
  50tl ve üzerine kargo bedavaymış, mis.
  ve sanırım sadece stoktan çalışıyorlar, aradım kentpark şubesini görevli öyle dedi.

  akşamında hemen kargoya verilmiş, ertesi gün de ulaştı.
  sadece kargo takip bilgilerini sisteme 2 gün sonra girdiler o kadar.
 • üzerinden ilk kitap siparişimi verdiğim site. kargonun ücretsiz olması için gereken en düşük tutar 50 tl, o açıdan takdirimi kazandı kendileri. (not:kitaplar elime ulaştığı zaman bir düzenleme gelecek entriye.)

  ek: kitaplar dün öğlen saat 11-12 gibi elime ulaştı. kitapları mumyalama metodu ile koliledikleri için (metrelerce koli bandı kullanmışlar) kitaplara ulaşmakta biraz zorlansam da, bunun kitapların kargo esnasında daha az zarar görmesi için yapılması nedeniyle kendilerini takdir ettim. sanıyorum haftasonu çalışmadıkları için kitapların ulaşması 4-5 gün sürdü, o nedenle şu an o konuda bir yorum yapamayacağım.

  ek2: kitapların bazılarıın en sonunda, sanırım mağazada satılan kitaplardan gönderdikleri için, yapıştırma şeklinde olan barkodlu alarmlardan var. kitapların üzerinde en ufak bir şeyin, kurşun kalemle yazılan bir yazı dahi olsa, olmasını istemeyen birisi olarak yapıştırmaları sökmeye çalıştım ve doğal olarak yapıştırma yüzünden kitabın kapağı deforme oldu. bu yüzden benden büyük bir eksi aldılar, sanırım son internetten kitap siparişim oldu bu kendilerinden.
 • ilk kitap siparişimde sınıfta kalmış site.

  ayın 14'ünde biri babil.com'dan, diğeri buradan olmak üzere, stoklarda mevcut görünen iki kitap sipariş verdim. istediğim diğer kitap babil'de yoktu, burda vardı ve övgüsünü duymuştum denemek istedim. babil'den aldığım kitap yanında kalem hediyesi ile birlikte az önce elime ulaştı, arkadaş.com.tr'den aldığım kitap ise hala hazırlanıyor görünüyor.

  bu da, aradığım kitabın başka hiçbir yerde olmaması durumu haricinde bu alışverişimi burdan yaptığım ilk ve son alışveriş yapıyor.