• abi senin hanimin basenler genis bir büyügü tam oturur.
  • "aaa bak şu sutyen pelin'in memelerini harika gösterir"
    @!?
  • kadınlar birbirlerine bu tarz tavsiyeleri hep verirler. evlilik yıldönümü, doğum günü veya sevgililer günü, hiç fark etmez. ama haftalar öncesinden ‘benimkine ne alsam?’ muhabbetleri döner aralarında ve hepsi de çekinmeden tavsiye verir. kimse ne gavat der ne başka bir şey der.
    bahsi geçen entry iki erkek arasında geçtiği için bazı fesat arkadaşlar harekete geçip hemen sulandırmışlar. özünde iki arkadaşın birbirine verdiği tavsiyeden öte değildir.
    erkek değilim. ama eşimle bir arkadaşı arasında benim yanımda da benzer bir muhabbet geçti ve erkeklerin, kadınlar kadar olmasa da, bunun üzerine tavsiye verip konuştuklarına şahit oldum.
    bir arkadaşı eşime ‘ulan eblilik yıldönümü de yaklaşıyo. geçen sene yemek ve güller, ondan önceki sene evde yemek ve küpe, şimdi tıkandım kaldım ne alcam bilmiyorum’ dedi. eşim de cevaben ‘ben hatuna her zaman hobileriyle ilgili bir şeyler alıyorum, hem çok seviniyor hem de onu daha uzun bir süre oyalıyor. senin eşin de resim yapmayı seviyor, yetenekli kız, tuval falan alsana hem belki geliştirir kendini’ dedi. ve aynen de öyle oldu. bunda ne olduğunu çok anlayamadım. he konu iç çamaşırıysa da adam ‘senin karına bu çok yakışır’ dememiş ki, ‘sen de nasiplenirsin, kendini düşünerek hediye al’ demiş. ya siz çok fesatsınız ya da ben bilmiyorum.
  • varoslugun vücut bulmuş hali bir başlıkta daha birlikteyiz. tabi sivilceli ergenler anlam veremez. basit bir tavsiye olan "iç çamaşırı al" sözünü getirdiginiz yere bak. adam size hakaret davası açsa hepiniz aglarsiniz abi abi diye.
  • vallahi ne kadar samimi olsam da, bir arkadaşıma bunu diyemezdim, bana da denmesi söz konusu olamaz.
  • estetik zevki iyi biriyse olabilecek bir şey. yeterki bu işi daha öteye götürmeye çalışmasın.
  • hani marjinal bizdik.
  • bazı ergenlerin "ağzından öpmüş" şeklinde tepki verdikleri durum.

durumu hem abartıp, hem de başkalarının ilişkilerinde kurdukları ahlak, etik dengesini eleştirerek, kendinizi yüceltmek gibi çocukça şeyler yapmayın.
hesabın var mı? giriş yap