şükela:  tümü | bugün
  • iki sekilde algilanabilir;
    arkadasta sonucta insandir ve her insan gibi pustluk yapabilir.
    arkadasin anasi orospu cikabilir; o da insandir, orospuluk o kadarda kotu bir meslek degildir.
  • or*spu çocuğu değil de or*spu çıkması, arkadaş değil de kuzen diye değiştirelim. kuzenin or*spu olması. evet, benim kuzenim benim deyimimle or*spu. kimse kusura bakmasın or*spular da kusura bakmasın ama benim kuzen or*spu bile olamaz arkadaşlar. bu kişi ki; benim hoşlandığım, uğruna bir iki ay boyunca geceleri ağladığım çocukla birlikte olmuştu.neymiş efendim grup meraklısıymış... ya ergen misin kızım gelmişsin 23 yaşına seks bağımlısı(seks bağımlıları üstüne alınmasın) mısın nesin ya? varoş, çirkef... isterik midir nedir? bir de bi paraya tapar anlatamam... g*tüne kalacak yer bulamaz evden kaçıp durur, amma parayı da buldu mu harcar pis yağlı... bir de para istiyor allahın cezası, git iş bul g*tünü erit. neymiş efendim bana borç vermiş, ödesinmişmiş. ulan ben sana aylarca borç verdim seni sıfatsız, niteliksiz, bi kefeye konulamayan mahlukat... allah sizi korusun böyle insanlardan düşmana vermesin, amin...