şükela:  tümü | bugün
  • ne kadar samimide olsam, sabah ilk sen kalkınca hiçbir şey yapamadığım durumdur. öyle yatağımda tavana bakarak arkadaşımın uyanmasını beklerim.
    hatta bir kere arkadaşımın amcasında kalmıştık ve ben o gelip kapıyı açmadan odamdan çıkamamıştım :)
  • eskisehir'de bir arkadaşımın ailesiyle birlikte yaşadığı evde bir gece misafir olmuştum. ev o kadar büyüktü ki kaç oda kaç salon hizmetçiler falan tahvil edemiyordum.
    gecenin bir yarısı tuvaletim gelmişti neresi tuvalet neresi ailesinin yattığı oda çözemediğim için arkadaşı arayıp yanima gelmesini söylemiştim.

arkadaşın da olsa misafirlik gerçekten çok zor bir durum her dakika mahçup hissetmene sebeb olacak duygular besleyebiliyor insan.
  • normal bir hareket.

öğleye kadar uyunmaz. ayıp bir kere.
  • bir de sen uyanır onu uyandırmak istemezsin, o uyanır seni uyandırmak istemez halbuki ikiniz de uyanmış birbirinizi beklersiniz ve bir kısır döngüye girersiniz. o daha da beterdir.
  • çok şükür bugün başıma gelmemiştir. ilk arkadaşım uyandı da beni bu ağırlıktan kurtardı.
  • telefonum yokken çok zor bir olaydı. uyandırsan ayıp olur, uyandırmazsan yatakta tavanı izlersin. ayağa kalkıp evde bir şey yapamazsın çünkü senin evin değil, ne yapacaksın ki? öylece kaderini beklersin işte. telefon edindiğimden beri bu sefer internette aptal aptal gezinerek bekliyorum. bir nebze daha iyi.