• aynı cins değilse sorun yok
  • seks kuvvetli bir içgüdü fakat buna ket vuramadıktan sonra hayvandan da pek farkı kalmıyor insanın.nolcek yeaa diyen arkadaşları ağzımız açık izliyoruz efenim.

seks mentaldir.hayvan gibi şaapmayın.zaten zevki ne kadar olur tartışılır.aşk lazım aşk.
  • olacak iş değildir. mahalle tayfasını düşünüyorum, şükrü abi var mesela, yok o olmaz, tolga var, levent var, onlar katiyen olmaz, sarı fatih idare eder ama o da olmaz. nasıl dicem ki zaten, bunca yıl kardeş olmuşuz, kanka bi kere versene be!
    olmaz o iş.
  • çok güzeldir.....

kafan çok rahat olur, bilirsin ki karşılıklı birbirinizi idare edebilirsiniz.
  • gayet doğal bir eylemdir,
    tecavüz etmiyor ve karşılıklı ise sorun yoktur,
    arkadaşlıkta mis gibi devam eder
  • artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemiz gereken olay. o pipi o kukuya girdi mi aradaki arkadaşlık artık bitmiştir.
  • mecnun da iffet olduktan sonra leyla afet-i cihan olsa ne yazar ?...
  • arkadaş olmanın şartı cinsel kimliklerimizi birbirimize karşı kullanmamak olarak kabul edildiği için insanların garip karşıladığı durum.halbuki her şeyini paylaştığın arkadaşınla onu da paylaş nolacak yani.ayıp be.geçen mehmetle sabaha kadar seviştik çok iyiydi diye anlattığın arkadaşının çükü yok mu
  • arkadaşlığınızı bitirir. o günah gecesinden sonra niyazi abi halı sahaya bile gelmez oldu.
  • iki tarafın da birbirini suistimal etmediği durumlarda gayet normaldir efendim. burada önemli olan duyguların incinmemesi ve saygı mekanizmasının devamıdır. sonuç olarak dünyanın en güzel duygularından ve de üçüncü önemli güdüsünü arkadaşımızla yaşamıyacaz da kimle yaşıyacaz ? sadece iki tarafında buna mental olarak hazır olması ve bu mevzunun iki taraftan birinin ya da ikisinin duygusal boşlukta olmadığı zamanda yaşanması önemlidir. merak edenler için söyliyeyim teori değil pratik tecrübelerimi yazıyorum, ve evet yakın kadın arkadaşlarımın pek çoğu ile yattım. hemen hepsi ile de hala görüşüyorum ve arkadaşlığım devam ediyor. konuşabildiğiniz, ufak detaylara birlikte vakıf olabildiğiniz, gözünüzün içinden düşündüğünüzü anlayan birisi ile sevişmek güzeldir, herkese tavsiye ederim. bu işin turnusolü de şudur, bu arkadaşınız size sarılarak uyumaktan da en az sizinle sevişmekten aldığı kadar zevk alan biri olmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap