şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: yeni bir bkz doğuyor)

ekleme: boş bakınızdı doldu.

debe eklemesi:

ilk defa debeye girdim. her gün baktığın listede sıradan bir entry de olsa kendi entryni görmek güzelmiş teşekkürler. bu bkz umarım beni yalancı çıkarmaz. *

gerekli ekleme:

bkz'ın hikayesi için #63992167
    bkz olarak ilk kullanımı için #63992355
  • bakınız, tutarsa götüme milyoncudan aldığım 50 kuruşluk mumlardan sokacağım bakınız.

edit: söz tutulacak arkadaşlar. herkes sakin olsun. yazarlar göt istiyor farkındayım. fakat bir bakınızın tutması için bilimsel süreçten geçmesi gerekir:

-öncelikle sözlüğün eski yazarlarından birkaçının kullanması, en azından böyle bir girdiyi beğendiklerini herhangi bir şekilde belirtmeleri gerekir.
    -ardından debe'de en az 3 defa ilk 3'e girmesi gerekir.
    -en az 2 ay kullanılması, hala aktif olarak beğenilmesi de önemli. kalıcılık neydi? emekti tabii ya.
    -bittabi mizahşörlerimizin değişiklik olsun diye arada ingilizce halini de kullanmaları elzem.
    bonus şart: hatta ve hatta bu bakınızın artık itici geldiğine dair bir sitem başlığı açılmalı ve artık bu bakınızı verenlere küfredilmesi gerekir.

bunlar gerçekleştikten sonra seve seve götüme mumu sokar, yanına da a4 kağıdıyla tekbeer yazarım. isteyen tekbir diye okur, isteyen tek biyır diye okur ama benim öyle bir durumda tekbir çekerek bir bira içeceğimden şüphem yok.

öyle ucuz mu lan götümüz...
  • bir bakınız uğruna götünü feda edenleri görmemizi sağlayan bakınız.
  • poster yapılası cümle. naiflik desen onda, dedektiflik desen onda, teknolojik gelişmeler yine onda. arkadaşlar bu bi virüs olabilir mi?
  • bir bkz uğruna ya'rab, mumlar nerelere batıyor.

ilginç bir bkz. bizim şirketteki insanların çok sevdiği bkz. ayrıca.

haaa olabilir amk diyesi geliyor insanın da, diyemiyor.
  • http://odatv.com/…u-aciga-alindi_2605_dhaphoto1.jpg

40 yıllık hekırım, böyle virüs görmedim.

saf bir arkadaşın sorusu.
  • tutarsa çükümün fotoğrafını koyacağım bakınız.
  • mikroskopla bakmadan bir şey söylemenin zor olduğu bakınız. ya da bakmayınız.

(bkz: açmayın dedeler)
  • troll başlıkları için harika bir bkz.