şükela:  tümü | bugün
  • mamafih aradım ama bulamadım. alpay erdem'in yaklaşık 5-6 yıl önce dergide yazmış olduğu yazı. pek komikli, nasıl şimdiye kadar yazılmamış yad a ben yazmamışım sözlüğe şaştım. yazı şu;

kız erkek ilişkilerinde, sevişirsek arkadaşlığımız bozulur diye bir şey var ya. ben buna inanmıyorum. hatta bence arkadaşlar sevişmeli. arkadaşlığı daha da sağlamlaştıracak bir şey sevişmek. güzel bir şey. cinsellik güzel bir şey. kime ne zararı var. aksine yararları saymakla bitmez. arkadaşlık ne demek. paylaşmak demek. o zaman cinselliği de paylaşacaksın. ben arkadaşlıktan bunu anlarım.

arkadaşlar sevişemez, efendim sevişirlerse arkadaşlıkları bozulur, birbirlerini kaybederler, bunlar yalandır. izah edicem. hem bu nasıl temeli çürük bir arkadaşlıkmış ki, bir sevişmeyle çöküveriyor. demek ki o kadar da sağlam bir arkadaşlık değilmiş. ben böylesi bir arkadaşlıktan şüphe ederim. bunun en az 10 sevişmeye kadar yolunun olması lazım. 10 sevişmeden sonra da hakikaten de cılkı çıkar biyerde. mesela demiyor muyuz ki, bir popçuya, atıyorum tankut bey, kız arkadaşınız var mı demiyor muyuz. diyoruz. burdaki kız arkadaşı ne manada kullanıyoruz. seviştiğin kız manasında kullanıyoruz. demek ki arkadaşlar sevişir. sevişiyorlar. bakınız boyfriend girlfriend. ne demek. arkadaşlar çatır çatır sevişiyorlar demek.

eğer ki bir arkadaşınız, sizin sevişme talebinizi, arkadaşlığımız bozulur tezi ile reddediyorsa, bilin ki, sizi son derece tiksindirici, fevkalade itici, çirkin, karizma yoksunu, cahil, şerefsiz, it, .mcık, g.t oğlanı, bok, pis buluyor demektir. burdan da benim tezime geliyoruz. bu nasıl bir arkadaşmış ki, sizin hakkınızda böyle şeyler düşünüyor. böyle arkadaş olmaz. ben burdan sevgili okura seslenmek istiyorum. sevgili okur, eğer arkadaşın seninle sevişmiyorsa, o senin arkadaşın değildir, bunu bil. boşuna değer verme o arkadaşa. çünkü senin hakkında çok kötü şeyler düşünüyor, öyle böyle değil, senden nefret ediyor, söyleyemiyor sadece.

arkadaşlığımız bozulur, çok büyük bir yalandır. bu yalana da insanların yüzde doksanı inanır. inanmak isterler. öbür türlüsüne inanmak zor gelir. yani kim cinsel manada cazip olmadığını düşünmek ister ki. allah korusun. herkes ister ki karşısında dağlar yarılsın. bunu ister. yoksa sevişmeylen falan arkadaşlık bozulmaz. daha da sağlamlaşır. istanbul'un yarısına takmış durumdayım. istanbul'un yarısını istiyorum. mümkünse anadolu yakası'nı.
  • haydaa ben seni arkadaş olarak görüyorum tarihe mi karışacak. alternatifini şimdiden bulalım o zaman.
    (bkz: ben seni kardeşim olarak görüyorum)