şükela:  tümü | bugün
785 entry daha
  • verilen krediyi tüketmesi, eksi bakiyeye geçmesi ve bir de yetmezmiş gibi artıya geçmek için de hiçbir çaba sarf etmemesidir.
  • stres vermesi. arkadaş dediğin mutlu olduğunda sevincini, üzgün olduğunda acını paylaşıp stresini almaya yardımcı olmalıdır. seni durduk yere strese sokan seni enayi yerine koyan arkadaş olmaz olsun. yol verin gitsin.
  • hep kendini haklı gören ilgi delisi biri olması.
  • kiskancliktir. arkadasligin bir tehlike unsuru olmaya basladigi nokta ise iyi niyetin suistimal edildigi evredir. ordan donus zor, donen tepe tepe kullanilacaktir. gecmis olsun.
  • fesatlığını hissetmek ve arkamdan konuştuğunu öğrenmem.
  • zor günlerimde yanımda olunmaması
    bu sebepten en iyi dostum bildiğim bi avuç insanın da çoğunu ayıklamak zorunda kaldım
    sonuç olarak elimde kalan bir iki dostum bir de güzel şeylere inanmakta zorlanışım
  • kıskançlık, fesatlık, sinsilik.
  • gay kore pop müzik grupları.
  • benim gibi bazı insanlar arkadaşlarına sevgililerinden daha çok değer verirler çünkü arkadaş en zor anında yanında olduğun ve yanında olandır. ikili ilişkiler bu kadar vefalı olmuyor, her şey bir anda pisleşiyor.

bazı insanlar da sevgilileri olana kadar boşluğu dolduracak şekilde arkadaş edinirler. sevgilisi çok ağır şeyler söylese de ilişkisine devam eder ama siz geyiğine bir söz söylediğinizde tavır alabilir.

bu iki insan bir araya geldiğinde arkadaşlık bitiyor.
  • seni bedava tatil gördüğünü hissetmek, sonrasında da bunu acı acı deneyimlemek.