şükela:  tümü | bugün
  • soruyorum, olur mu? hehe.

edit- hehe fikirleriniz için teşekkürler, sevgililer gününde de manidar entryler görüyorum. benim ahvali soranlar da olmuş, onlara diyeceğim, oldu mu olur, oluyor, olmadıysa da bu işler kader, kısmet.
  • üç yıldır cevap bulamamış soru.
    başlığı hortlatayım da, belki bir cevap veren çıkar.

edit: başlık sahibini bilmem ama ben aldım cevaplarimi. teşekkür ederim sözlük. sizi seviyorum.
  • sevgiliden arkadas oluyorsa tam tersi de mumkundur. yalniz artik yavsayamiyorsunuz. o sikinti
  • 2 yıldır evliyiz. devam et bekleme yapma
  • kız arkadaşsa olur neticede memesi var.
  • arkadaştan sevgili olmaz ama sevgiliden hayat arkadaşı olur.
  • normal bireylerde olmaması gerekir. eğer oluyorsa o insan için önceden kötü emelleriniz vardır. arkadaşın gözüyle baktığı insana aşık olmamalı insan. bir insana ya arkadaş gözüyle bakarsın ya da sevgili. aradığını bulamayanlarda ise iş değişir. iyi arkadaşız madem sevgili de olabiliriz gibi. bu düşüncedeki insanlar da güven vermez.
    en doğrusu sevgililerin en yakın iki arkadaş olması.

edit: bundan sonra kadınlarla ilgili hiçbir şeyi savunmayacağım.
    kalkmış ortadoğulu kafası demiş biri başka bir şey demiş. azıcık psikoloji kitabı okuyun. hayatına risk almak istemiyorsan bu yolu tercih edebilirsin ama aşk öyle bir şey değil. arkadaşlık aşka dönüşmez sevgiye dönüşür. aşk varsa vardır yoksa yok.
  • olur, ama sonra tekrar arkadaş olunmaz..
  • bu soruya asla hayır olamaz cevabı verenlerle tam tersine yani sevgiliden(eski tabi artık) arkadaş olur mu sorusuna asla hayır olamaz cevabı verenler aynı egoist tiplerdir.
    her şeyi şeyinizle düşünmeyin veya "biriyle bir dönem çok yakındınız diye ayrılınca da kin gütmek şart mı" diye sormanın manası yok tabi, görüntüsü nasıl olursa olsun gerçekte ortadoğu kafasından çıkamamamış karaktersiz tipler bunlar çünkü her halukarda.
  • asker arkadaşından hayat arkadaşı oluyorsa, arkadaştan da sevgili olur bence (bkz: gökhan çıra)