şükela:  tümü | bugün
  • ''küçük kız mumyasının yanında bulunan roma dönemi oyuncak bebeği'' başlıklı bir araştırmayı sayfasına taşımış olan site. ilginç.

görüntüler için buyrun
  • çok güzel site.
    sık kullanılanlarımda duruyor ve 2-3 günde bir girip yeni haberlere bakıyorum.
  • özellikle yurtdışında çıkan haberleri aynı gün içerisinde çevirip yayınlamasıyla takdirimi toplayan bilim sitesi.
  • benim gibi arkeoloji severler için türkçe içerik barındıran muhteşem site. bir süre göz atmayıp sonra boş bir vaktimde deli gibi saatlerce haber okuyorum burdan *
  • site tasarımını değiştirmişler, güzel olmuş.
  • mükemmel değildir, fakat bazı avam arkeoloji sayfaları gibi kısa sürede 10 k olduk, arkeolojide türkiye'nin en iyisi olacağız kafasında bir paylaşım politikası içerisine de gitmemektedir. yani türkiye'de arkeoloji adına mantıklı şeyler yapan az sayıdaki oluşumlardan biridir.
  • hep içimde kalan "arkeoloji okuyamadım" ateşini söndürmeme yardımcı olan, kaliteli site...
    ben ki didim'de medusa'yı görmek ve dokunmakla yetinememiş, öpmüş adamım...
    kimlerin emeği varsa ellerine sağlık...
  • bilgisayarimda sık kullanilanlarda ekli guzel site. doyamiyorum, yeni haberler ciksa, gomuler, lahitler, arkeolojik kesifleri yazsa da okusam diye bakinip duruyorum. arkeolog olamadik ama sayelerinde bu tur haberleri rahat okuyoruz.
  • tesbitleriyle yarmis site. ıcinde arkeoloji sevgisi olanlara yoğun israr edip, bakmalari icin kalp kiracagim olusum.