şükela:  tümü | bugün
  • kaliteli bir facebook sayfası, admini ile sohbet etmek isterdim açıkçası.

birde sayfa facebookta oldukça popüler, daha önce başlığı nasıl açılmamış, şaşırdım.
  • arkeofili.com'la birlikte takibimde olan; zengin bir içeriğe ve sağduyulu bir admine sahip fb sayfası. önerilir
  • önceden kaliteli paylaşımlar yapılıyordu ancak bu aralar arkeoloji harici sürekli siyasi paylaşımlar yapılıyor, üstü kapalı hükümete gönderme yapılıyor, sürekli aynı fotoğraflar tekrarlanıyor, yani kısaca çöp.
    bir şey öğreneceğiz diye vaktinizi boşa harcamayın. başka sayfaları takip edin.
  • zevkle takip ettiğim eğitici ve öğretici sayfa. siyasi eleştiri yaptığı için çöp site demek akıl değil. bu ülkenin tarihi ve kültürel değerlerini katleden , doğasını öldürenlere karşı sadece arkeoloji dünyası sayfasının değil okuma yazma bilen herkesin isyan etmesi gayet doğal.
    sayfa tarihi eserler hakkında bilgiler verirken çok güzel fotoğraflarda paylaşıyor. sürekli takip edilesi bir sayfa.
  • takipçileri ile arkeolojik alanlara geziler düzenleyen, türkiye'deki tarihi alanlara ilişkin bilgilendirici paylaşımlar yapan facebook sayfasıdır.
    ayrıca admini zonguldaklı madenci bir ailenin oğludur.
  • kendileri ile tanışmadan önce arkeolojiye dair cok ilgisi olmayan ve hatta yok denilecek kadar da az bilgiye sahip biriydim.

her gönderilerini keyifle ve büyük merakla okuduğum,sayelerinde cokca bilgi sahibi olduğum güzel insanlarin oluşturduğu bir facebook sayfası.

yayin hayatlarina devam etmelerini diliyor ve kendilerini okumaktan büyük keyif aliyorum, teşekkür ederim arkeoloji dünyası...
  • (bkz: arkeoloji dünyası) adminin paylaşımları şahene düşüncelerini içten ve korkusuzca paylaşıyor. takip etmenizi tavsiye ederim. arkeolojidunyasiii