şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaliteli bir facebook sayfası, admini ile sohbet etmek isterdim açıkçası.

  birde sayfa facebookta oldukça popüler, daha önce başlığı nasıl açılmamış, şaşırdım.
 • arkeofili.com'la birlikte takibimde olan; zengin bir içeriğe ve sağduyulu bir admine sahip fb sayfası. önerilir
 • önceden kaliteli paylaşımlar yapılıyordu ancak bu aralar arkeoloji harici sürekli siyasi paylaşımlar yapılıyor, üstü kapalı hükümete gönderme yapılıyor, sürekli aynı fotoğraflar tekrarlanıyor, yani kısaca çöp.
  bir şey öğreneceğiz diye vaktinizi boşa harcamayın. başka sayfaları takip edin.
 • zevkle takip ettiğim eğitici ve öğretici sayfa. siyasi eleştiri yaptığı için çöp site demek akıl değil. bu ülkenin tarihi ve kültürel değerlerini katleden , doğasını öldürenlere karşı sadece arkeoloji dünyası sayfasının değil okuma yazma bilen herkesin isyan etmesi gayet doğal.
  sayfa tarihi eserler hakkında bilgiler verirken çok güzel fotoğraflarda paylaşıyor. sürekli takip edilesi bir sayfa.
 • takipçileri ile arkeolojik alanlara geziler düzenleyen, türkiye'deki tarihi alanlara ilişkin bilgilendirici paylaşımlar yapan facebook sayfasıdır.
  ayrıca admini zonguldaklı madenci bir ailenin oğludur.
 • kendileri ile tanışmadan önce arkeolojiye dair cok ilgisi olmayan ve hatta yok denilecek kadar da az bilgiye sahip biriydim.

  her gönderilerini keyifle ve büyük merakla okuduğum,sayelerinde cokca bilgi sahibi olduğum güzel insanlarin oluşturduğu bir facebook sayfası.

  yayin hayatlarina devam etmelerini diliyor ve kendilerini okumaktan büyük keyif aliyorum, teşekkür ederim arkeoloji dünyası...
 • (bkz: arkeoloji dünyası) adminin paylaşımları şahene düşüncelerini içten ve korkusuzca paylaşıyor. takip etmenizi tavsiye ederim. arkeolojidunyasiii
 • çok kaliteli, nezih bilgiler paylaşan mütevazi bir genç. fakat malesef takipçilerinin çoğu haddini bilmez ve bazen de saygı sınırlarını aşan insanlar. zaten alıştık sosyal medya ortamında böyle sınır bilmez insanlarla karşılaşmaya fakat dün bu sitede antropoloji dalgası sürerken ve site sahibi tarafından evrim üzerine paylaşımlarda bulunurken takipçilerden birinin, evrimi kötülemek için down sendromlu'lara ucube yakıştırması yaptığına şahit oldum.

  böyle insanlar karşısında insanın kanı donuyor. bir insan kendi içersinde bu kadar saf kötülük nasıl barındırır gerçekten aklım almıyor
 • son derece amatör ve yaşının oldukça genç olduğunu tahmin ettiğim biri tarafından yönetilen sayfa.

  arkeolojiye ilgim var diye takip ediyorum ama bazı bilgiler araştırılmadan copy paste konuluyor, yorumlarda hatalı olduğunu söyleyenlere cevap verme veya düzeltme gereği bile duymuyor çocuk.

  yorumlarda abuk sabuk yazan tayfayı geçiyorum, düzgün soru soran kimseye cevap bile vermiyor adam. artık kendini nerede görüyor bilmiyorum.

  siyasi paylaşımlarını es geçiyorum zaten, arada "bana kitap tavsiye edin" falan yazıyor, komik bence, amatörlükte son nokta.

  sık sık yazdığı iş bulamaması nedeniyle biraz psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyor sanırım. yoksa potansiyelli ve çok güzel olabilecek bir sayfa, "ergen bir çocuğun hezeyanları" şeklinde ilerliyor.
 • facebook'da takılırken takip ettiğim bir sayfaydı. siyasi mesajları da cesurca paylaşan bir genç tarafından yönetiliyor.

  aferin ona. çünkü burası arkeoloji sayfası memleket beni ilgilendirmez diye düşünmüyor.

  çomarlar zaten trollük dışında bakmaz böyle sayfalara. ukalalar ve beğenmeyenler bakmaz bu kadar.