şükela:  tümü | bugün
  • ünal içöz tarafından açılmış olan, sanatla iç içe mekan. müzikleri veya kahvesiyle değil ama bünyesinde gerçekleşecek olan sergi ve benzeri etkinliklerle diğer benzeri yerlerden ayrılır(ki kastettiğim bu yerler iki tane eski kitap koymayı raflara sanat veya entelektuellik sanan yerlerdir). ayrıca kendisinden(daha doğrusu eşinden) sigara içilmeyen bir bölüm de olacağı sözü alınmıştır ki, bunu da ümitle bekliyoruz. ünal abiyle tanışmak, onun sohbetinden faydalanmak da gereklidir ayrıca, hatta bir de gitar yaptırmalıdır kendisine...

    adres: meşrutiyet caddesi, 7/1 kızılay-ankara

    ilk etkinlik olarak 2 mart-2 nisan arasında mustafa albayrak ve selvi ilhan karma resim ve seramik sergisi düzenlenecektir.
  • yemeklerini tablo gibi sunan, sessiz sakin bir kafe. zaten yaptıkları işi sekizinci sanat olarak yorumlamışlar. gayet makul fiyatları ve nezih havasıyla mutlaka gidilesi görülesi mekan.
  • resim, heykel, seramik, fotoğraf sergileri ve müzik dinletileri ile sizi sanatla buluşturan kafedir. latin caz, blues ve klasik müzik çalan ankara'daki ender mekanlardan biri olmasının yanı sıra tarafımdan makarna çeşitlerinin mutlak tadılması tavsiye edilir.
  • yaptiklari bademli tavugun ruyalarima girdigi kafedir. ben boyle bir lezzet hayatimda tatmadim, mutlaka gidilmesi ve bu essiz lezzetin tadilmasi gerekir. bunun yaninda pazar gunu kahvaltisi icin de tercih edilebilecek menusu vardir.