şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gizli bir "şair" olabilir kendisi.

http://armaganaltay.blogspot.com/
  • o yazsın ben okuyayım insanı.
    yazdıkça var olan, var oldukça yazan, bu dünyaya ait olmayan.
    armağan.
  • birgün heyecanla koşup "ben seni karaköyde banka reklamında gördüm hehehhehheeeyy" dediğimde bana "bana bunu diyen iki milyonuncu kişisin" diyerek tüm şevkimi kırmış, moralimi bozmuş adam. aynı zamanda şair ve yazar, gelecek vaad eden cinsinden. ben şiirlerine oranla öykülerini daha çok seviyorum.

aynı zamanda xasiork'un harika çocuğu ` :wonderkid`
    aynı zamanda mesih olduğunu iddia eder bu adam, sabahlara kadar tanrının sevgi olduğu üzerine yaptığı konuşmalar da vardı bir zamanlar. öyle de ilgincinden mübarek bir adam.
  • blog'unu açtım, karşıma ilk çıkan şiirinin ilk dörtlüğünü yazıyorum:

hayli zaman oldu bir otosansür halindeyim
    bir antropoloğum mahşerde kayıt cihazım arızalı
    serin uyuşmazlıklar söz konusu ve sabırlar yırtık
    son bir sınanış dilerim ki hayat aradan çıkmalı

ya arkadaş bu tarz insanlardan da bana gına geldi yemin ediyorum. yanlış anlaşılmasın, kendisiyle şahsi bir derdim yok fakat bu tip şairlerden çok türedi son zamanlarda. gülse birsel bundan 15 yıl önce bunlarla dalga geçiyordu fakat artık şiir denilen şey bu oldu.

bir antropoloğum mahşerde kayıt cihazım arızalı / serin uyuşmazlıklar söz konusu ve sabırlar yırtık, ne demek biri bana açıklasın. hiçbir halt anlaşılmayan, içine bolca anlamsız depresyon serpiştirilmiş, insanda "ne okudum lan ben az önce" hissiyatı bırakan bu şiirler bana son derece aptalca geliyor kimse kusura bakmasın.

yunus günçe'nin şiirlerine gülüyordum ama armağan bey'in blog'unu açınca hem yunus günçe'ye bir özür borcum olduğunu fark ettim, hem çok güldüm, hem de bir başkası adına utandım. bakın sıla'dan hiç bahsetmiyorum. buradan bakınca sıla cemal süreya'yla falan aynı segmentte kalıyor. evet, segment.

anlamsız sözcükleri bir araya getirip bir şeyler yazan, sonra da kendine yazar/şair diyen insanlar bana gerçekten çok garip geliyor. allah bana da bu öz güvenden versin inşallah, amin.