şükela:  tümü | bugün
  • best model of the world, best model of the world runner up gibi dereceleri olan güzel bir adam. istanbul erkek lisesi mezunu falanmış.
  • best model olmanın yanında 331. dönem best askerdir de.
  • dağ 2 filminde baybars yücel karakterini canlandıran 1984 istanbul doğumlu oyuncu. mimar sinan üniversitesi istatistik bölümü mezunudur. ay yapım’ın puhu tv’de yayınlanacak olan fiçipi dizisinde rol alacak.
  • fi dizindeki atar manyağı adamı gayet güzel canlandıran oyuncu. tam ağzına çakmalık. bi taraftan duru'ya götlük yaparken izliyoruz, bi taraftan ada'ya ince ince yürürken; geçişler gayet inandırıcı. sakalları biraz çok; terörist gibi duruyor ama performansını beğendim.

şu an instagramına baktım ve yuh diyorum. lan bu adam yakışıklıymış?!
    https://www.instagram.com/armaganoguz/?hl=tr

styling denen nane gerçekten çok acayip bir şey olm. adam dizide vahşi dilenci gibi resmen. tenhada kıstırsa cüzdanı verirsin. nası bi gizlemişlerse o havuz başınde partileyen ciks cool boy halini, hiç potansiyel görmemiştim adamda. valla saygıyla eğiliyorum önlerinde.

kendisinin de hakkını yemeyelim. tüm kalıplarını kırıp dizideki o adam olmuş gerçekten. tebrik ettim. onun da önünde eğiliyosdsdfasadagfcbvgvs. öhm. evet.
  • (bkz: fi) dizisi ile keşfettiğim abartısız türkiyenin son dönem en yakışıklı erkeğidir.
  • harbi bu adam yakışıklıymış:)
    bu arada fi dizisinde beni o kadar gıcık ediyor ki demek ki iyi oynuyor.

(bkz: iltifat alırım bi dal)
  • börü isimli dizide 'ayı murat' karakterini canlandıran oyuncudur. dağ 2 filmindeki harika performansını börü'de de devam ettirdi.
  • börü'nün 3. bölümünde gülpembe şarkısı eşliğinde beni ağlatan insan, helal olsun oyunculuğuna, hep böle kaliteli yapımlarda oynaması dileğiyle.
  • asiginim,evlen benimle.sen ben kedicigin mukemmel bir aile oluruz.