şükela:  tümü | bugün
 • paco rabanne one million'ın tıpatıp aynısı olmuş parfüm.
 • sevilin mağaza görevlisi bunu eau de parfum olduğunu söyledi ama internette çoğu sitede edt yazıyor.

  sephora sitesinde de parfum diyor.

  neyse haftaya elime geçince yazacağım.
 • 1 million ile normal code'u karıştırın işte size code profumo.
 • armani code profumo, 2016'nın en iyi parfümlerinden bir tanesi ve başarılı bir flanker. çok hoş bir kış/güz kokusu. yine de herkese hitap etmeyebilir. bu yüzden satın almadan önce mutlaka deneyin.

  koku olarak tıpatıp orijinaline benzeyen bir koku değil. tamamen orijinalinden ayrı bir koku da sayılmaz. orijinal code'un aromasıyla birlikte daha tatlı, hafif pudramsı ve sakızımsı bir koku. ilk sıkıldığı anda one million'ı andırsa da zaman geçtikçe zenginleşen bir kokuya sahip. kabaca orijinal code + one million + givenchy pi denilebilir.

  performans olarak ağabeyi orijinal code'a göre daha iyi bir perfomansa sahip. genel olarak ise performansı ortalamanın üstünde.

  bana göre tek olumsuz yanı: one million'ı andırma ihtimali. teninizde biraz beklediği zaman aralarındaki benzerlik azalacak olsa da bir ihtimal kokuyu one million'a benzetecek olanlar olabilir.
 • erkek olanı için konuşuyorum, içinde amber kokusu var. az biraz tende durduktan sonra hacı kokusuna benzer bir şey oluyor, işin acayibi irrite de etmiyor. ambersiz versiyonu da var, o da ultimate. ancak ikisi de şekerli kokular. fazla sıkmayınız.
 • kokusu gerçekten çok güzel ve kalıcı. one million almadan önce bu parfümden haberim olsaydı kesinlikle bunu alırdım. one million tenimde fazla kalmıyor. benim gibi ağır kokuları sevenlere tavsiyemdir.
 • armani code'dan daha hoş bulduğum bir parfüm diyebilirim açıkçası. armani cris pine'ı bu parfüme yüz olarak seçmiş. yakışıklı bir seçim olmuş diyebilirim açıkçası.
  başlangıçta hafif ferah ve ekşi bir açılışı var. parfüm orta notalara ilerledikçe hafif tatlanıyor. buruna gayet güzel bir amber kokusu geliyor.
  tatlıyken maskülende olabilen bir koku. kalıcılığı ve fark edilirliği ise fena değil bence.
  daha ayrıntılı okumak isterseniz eğer blog'um da incelemesi mevcut armani code profumo
 • uzun yıllardır suregelen black code alıskanlıgımı sonlandırmıs parfum. esasında kokular bırbıne yine de cok yakın sayılsa da profumonun kalıcılıgı hem cok daha iyi hemde amber sevenler icin tercıh edılebılecek bir koku.
 • parfüm gurusu değilim ama normal bir insani kullandıktan sonra muhtemelen 1-2 saat sonra bayacaktır çünkü gereksiz ağır. duş almadan tendeki kokusu gitmiyor malesef.
 • kadın gözüyle - pardon burnuyla - bir değerlendirme yapmak isterim. sıkıldıktan sonra asgari 1 saat boyunca arı maya'lı silgilerin pembesi gibi kokuyor. yemin ederim çocukluğumdan soğudum.

  1 saatten sonra hissizleşiyorsunuz ama. burnunuzdaki koku alma pıtırcıkları intihar mı ediyor nedir, ondan sonrası kolay.

hesabın var mı? giriş yap