şükela:  tümü | bugün
  • armani'nin yeni erkek kokusu. ilk izlenimim olumlu, memnun kalırsam bir süre ilişki içinde olacağız.
  • hafif koku, benim tenimde sanki hiçbir koku kalıcı değil gibi ama bu nispeten daha uzun dayanıyor. bir kaç gün üst üste kullandığımda daha da hoşuma gitti. sürekli kullandığım parfümümün yanına alternatif ettim, şimdilik çok iyi. tabi avm;'de zorla parfüm denettiren ablanın bunu üzerime sıkması, benim çok beğenmem. neymiş diye merak edip şişesine baktığımda o anda üzerimde olan koku olduğunu anlamamı, salaklığıma ve kokuyu yeni kullanmaya başlamama yoruyorum.

tanıtımında ise şöyle yazıyor, her ne kadar üst notalardan falan anlamasam da belki anlayan vardır.
    taze turunçgil, üst notaları bergamot ve mandarin ile zencefilin harmanlanmasından oluşuyor. kalp notasında kakule, adaçayı ve şili kırmızı biberi bir araya gelerek vetiver, paçuli ve amber ile buluşuyor.
  • 2014 çıkışlı olmasına rağmen şişesinden de belli olduğu gibi oldschool bir parfüm. röpteşambıra yakışır lüks bir kokuya sahip. yaş sınırı olarak otuz yaş üstü denilebilir.
  • bergamot kokusunu çok sevdiğim için, parfümümü de ona göre seçtim.

citrus ağırlıklı bir parfüm. çok seviyorum. bana da yakışıyor.