şükela:  tümü | bugün
 • kot urunleri * satan armani alt markasi/sirketi
 • tisortlerinin ustlerinde, kotlarinin kiclarinda boy boy "aj since 1981" yaziyor bu amcalarin. *..

  (bkz: gulumseyerek susmak)
 • bu sezon çıkardıkları rugan derisi çantalar her ne kadar şık görünselerde, bir ayda götü başı dağıtmaktadır.
 • kalitesiz ürünleri absürt fiyatlara satan italyan markası. burdan alış-veriş yapan kesim genel olarak, bak param var aj alıyorum diye görünmek için alıyorlar. zira 20 liralık ayakkabıya 600 tl vermenin başka bir açıklaması olacağını sanmıyorum.o kadar param olsa dahi tercih etmeceğim markadır. hani kaliteli olur, hakediyo der alırsın ama brand olayını sadece logo basmak olarak algılayan markalardan biridir.
 • ne cakmasını, ne de orjinalini satın aldığım marka. bildiğim kadarıyla pahalı bir marka. olmayabilir de. kime göre pahalı dersen sanırım levi's ya da ne bileyim sarar'dan, beymen'den alacağın pantlondan pahalı sanıyorum ürünleri. yıllar önce metroda bir çocuğun üstünde görmüştüm. billboard gibi duruyordu. oha ne çakma duruyor demiştim lakin az önce bir linkte gördüm bir tane, meğer tüm ürünleri marka ifşası üzerine tasarlanmış. öyk. koca tshirt sadece marka, giyenin kafası da lens gibi duruyor.

  pantlonun markası gözükebilir tabii. nasıl gözükür? seks edersin gece, alalade pantlonu çıkartmışsındır yerde, sabah çişe kalkıldığında üstünden zıplayarak geçerken iç kısımda gözükür. bunda sıkıntı yok.

  not: sevişemiyorum diyenler kıskanmasın ben de sevişemiyorum. kıps.
 • 340 tl'ye tişört satan marka. sadece bir an düşündüm 340 tl'yi tişörte verebilmek nasıldır diye. 2 saniye falan sürdü sanırım düşünme sürem. onu bile hayal edemedim. kalite,statü vs herşeyi geçtim de cidden 340 lira'ya neden tişört alınır ki?

  sonra patronumun anlattığı bir olay aklıma geldi. patronun üniversite arkadaşı kaçak petrol işi yapıyormuş. eleman business class'ta yolculuk yapıp indiği yerde tüm kıyafetlerini çöpe atıp yeni kıyafetler (markaları az çok tahmin edebilirsiniz.) alırmış. en kral mekanlarda kalır, gittiği restoranlarda en pahalı içkileri içermiş. sebebi de "bu kadar para kazanıyorum, hakikaten tatmin olamıyorum, ne kadar harcarsam harcayayım hep daha fazlası geliyor" imiş.

  yani vizyonum mu dar, hayallerim mi küçük, ben mi malım bilemiyorum ama hep aşırı pahalı şeyleri gördüğümde ya da duyduğumda bu hikaye aklıma gelir ve hala da tam olarak o kafa yapısını çözemem.
 • montlari jeanlari t-shirleri ayakkabılara terlikleri her yerde kendini gösterir aa armanisi varmis dedirtir genç yaşlarda zaman gecince , armani'nin kendi meşhur etme yolu ortaya çıkmıştır garip garip renkler değişik değişik tasarımlar sizin hem paranızı alıp hem de konu mankeni yapacak kadar akıllı markadır.
 • kot pantolonları oldukça şık ve kesimi güzeldir.
  türkiye'deki fiyatları el yaksa da memleketinde, hele bir de indirim sezonuna denk gelirseniz çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.
 • türkiye'de aşırı pahalı, italya için ise normalin biraz üstü fiyatlara sahip (eğer italya'da yaşıyorsanız ulaşılmaz değil yani), tişört ve kazakları biraz görgüsüz işi olan marka...

  kalitesine, kesimine lafım yok ama her yerinde eşşşşşek kadar marka yazması biraz itici geliyor...

  bu arada çantaları güzel, özellikle günlük kullanım için çok şık ve renkli çantaları var...
 • kotlarının kesimleri güzel ama kullanım ömrü kısa olan marka. keza kazakları içinde bu durum geçerlidir. daha kaliteli armani ürünleri için (bkz: armani collezioni) tercih edilebilir. yok illa en kalitelisini isterim o kazıkta bana koymaz diyenler direk (bkz: giorgio armani) markasına yönelsin derim, malum markanın en kaliteli moda trendi yaratan kesimleri o ismin koleksiyonundan çıkıyor.