• sivasspor’un partizandan transferi wonderkid.

satıştan %50 pay biraz çok olmuş ama faydalı olur inşallah.

rıza hocanın türk futboluna hediyelerinden olacak mı bakalım.
  • kesinlikle sezonun en ilginç transferidir. sırpların en çok gelecek vaat eden oyuncularından birini sivas’a getirmek büyük iş.

oyuncunun buraya gelmeyi tercih etmesi de aslında ligimizdeki büyümeyi göstermekte. oyuncu türk ligi’ni, önemli bir ekol olan partizan’dan ve sırp ligi’nden daha önemli bir sıçrama noktası olarak görmüş olmalı. türkiye’den avrupa liglerine yapılan yerli - yabancı oyuncu ihraçlarının artması, djerlek gibi potansiyelli oyuncuların da burayı tercih etmelerine vesile olacaktır.
  • sivasspor'a transfer olmuş sırp genç yetenek.

fm19'da bu adamı rotasyon oyuncusu olarak galatasaray'a sanırım 1.3 milyon euro'ya transfer etmiştim. geldiği ilk sezonda da rotasyonda kendisine bolca şans verdim, fakat ertesi sezon arsenal'den teklif alınca cimbom'u bırakıp londra'nın yolunu tuttum. gittiğim sezonun devre arasında yeni gelen menejer bu genç yeteneği bedavaya partizan'a geri yollamıştı. valla içime çok oturmuştu sözlük. oysa ki ben bu kardeşimizi dünya starı yapacaktım. şimdi haberleri okurken gördüm ki sivasspor'a transfer olmuş, çok sevindim hem bu kereta adına hemde sivasspor adına.
  • fm 19'da beşiktaş kadrosuna dahil ettiğim genç yetenek. buralar değerlenir.
  • sezonun parlayan genç yıldızı olmaya aday
  • 2000 model ve 1.72 boyundaki sırp on numara. sağ kanatta da oynayabilen djerlek, partizan forması giymektedir. bu sezon oynadığı 11 maçta tek gollük katkı yapmış.
  • beklenen patlamayı bir türlü sivasspor'da yapamadı. son senesi bu sene yollar ayrılacaktır. fizik olarak kendisini geliştiremedi ki sonucunda hiç bir zaman ilk onbir topçusu olamadı. vitaminsiz.
hesabın var mı? giriş yap