şükela:  tümü | bugün
  • sanatsever bir ekşi sözlük yazar adayı çaylak. entry'lerinden kitap-tiyatro-sinema ve müzik sevgisi açıkça görülmekte. tez zamanda görünür olup, yazdıklarını herkesin okuyabilmesini isterim. güzel favorilemeleri için de ayrıca bir teşekkür buketi bırakıyorum*. sağolsun.

dün itibariyle, ilk müjdesini benimle paylaşma inceliği gösterdiği sürpriz mesajı ile, benim de kendisine gönülden ''hoş geldiniz'' dediğim çiçeği burnunda bir ekşi sözlük yazarı artık. sevgiyle.
  • (bkz: #63489281)

ablaya bak sen; göğüs dışa doğru uzanan bir organmış, hep ileri bakıyormuş, o yüzden toplu taşımada ona buna dokundurması taciz sayılmazmış.!

yarrak da dışa doğru uzanan bir organ, o da ileri bakıyor, o zaman otobüste sana onu da dokundursalar taciz saymayıp böyle gülerek karşılaman lazım?

rahatlığa bak be tam türk kadını tribi; "benim memem var ne olmuş be azıcık dengemi kaybedip sürttüysem" diye bakıyor olaya. aynısını adam yapsa taciz rezaleti diye başlık açar burda.
    sen kadınsın ya ben senin altı terli memelerinin bana dokunmasından rahatsız olmamalıyım hiç bi şekilde di mi? benim arzum dışında bana dokunan her kişi beni taciz etmiştir. ha diyorsan ki taciz öyle bişey değil önce kendi hemcinslerin linç eder seni. utanmadan bir de debeye sokmuşlar bunu inanılır gibi değil.

edit: sapıklığıma bahane uyduruyormuşum! bana dokunulmasın istedim diye sapık oldum! ulan ben her iki duruma da taciz diyorum zaten. siz birinin taciz olmadığını iddia ediyosunuz hangimiz sapıklığımıza bahane uyduruyor? hemen bir hatun görünce meriç'e dönüşüp yalakalık yapmadan duramıyor sözlük ezikerimiz aşağıda gözüktüğü gibi.
  • meme, pipi gibi ereksiyona uğramadan ileri baktığı için tespitinde haklıdır. toplu taşıma araçlarında ereksiyon olup sapıklığına meme üzerinden yapılan bir kıyasla kılıf uydurmak isteyenlerin tespit edilip toplumdan tecrit edilmelerinde fayda var. ayrıca meme ile pipi arasındaki hacim farkına değinmek bile istemiyorum.

not: erkeğim, ona göre ayağınızı denk alın. elin entry'nin sağ tarafındaki mesat at butonuna gitmeden önce uyarayım dedim.