şükela:  tümü | bugün
  • twitch türkiye'nin en iyi pubg oyuncusu pubg yayınlarını sıkı takip ediyorum armuttv
  • tüm yayın boyunca ağzını şapırdatarak bir şeyler tıkınan yayıncı. az biraz seni izleyenlere saygın olsun la!
  • hiç oynamadıgım bir oyunu, her gece uyumadan önce iş stresiyle dönüp dururken bana izleten kanal. iyi oynuyor ahmet.
  • an itibariyle pubgde 31 kill alarak kendi rekorunu ve türkiye rekorunu geliştirmiş bir twitch yayıncısı.
  • türkiye'nin en iyi pubg oyuncusu olabilir ama en itici yayıncılardan da birisidir ayrıca. hele ufak bi iyi hareketten sonra dönüp bi chate bakışı var arkadan gelip kafasına geçiresim geliyor.
  • istediği zaman eu solo fpp'de birinci olabilen, 11 win üst üste kasan oyuncu. şu sıralar pubg.op.gg adresinden solo fpp sekmesinden 11 win'i görebilirsiniz. aynı zamanda 2,130 elo ile eu solo fpp'de her daim en üst sıralardadır. 2600 elo'ya kadar kasmışlığı vardır.

gerçekten iyi oyuncudur. yaşına göre refleksleri iyidir. harita görüşü ve oyun anlayışı dünya çapında olduğuna inanıyorum. bazen anlatma ihtiyacı duyduğunda tüm haritayı kafasında tutup, nereden adam gelir, bölgede kaç kişi vardır gibi şeyler söyler.
  • twitch kanalı kapanmış yayıncı
  • kendisi kanalın askıya alındığını söyledi, madem kapandı kanal emoteları neden gitmedi kappa