*

şükela:  tümü | bugün
  • twitch türkiye'nin en iyi pubg oyuncusu pubg yayınlarını sıkı takip ediyorum armuttv
  • tüm yayın boyunca ağzını şapırdatarak bir şeyler tıkınan yayıncı. az biraz seni izleyenlere saygın olsun la!
  • hiç oynamadıgım bir oyunu, her gece uyumadan önce iş stresiyle dönüp dururken bana izleten kanal. iyi oynuyor ahmet.
  • an itibariyle pubgde 31 kill alarak kendi rekorunu ve türkiye rekorunu geliştirmiş bir twitch yayıncısı.
  • türkiye'nin en iyi pubg oyuncusu olabilir ama en itici yayıncılardan da birisidir ayrıca. hele ufak bi iyi hareketten sonra dönüp bi chate bakışı var arkadan gelip kafasına geçiresim geliyor.
  • kendisi kanalın askıya alındığını söyledi, madem kapandı kanal emoteları neden gitmedi kappa
  • twitch'den 30 gün uzaklaştırma almıştır. sebep olarak facebook sayfasında şu açıklamayı yapmış;

"iki konu üzerinden değerlendirilme yapılmış kısıtlama için, biri oyun esnasında başka bazı oyuncularla alakalı o kişilerin yakılması gerektiği ve benzeri söylemlerin. ardından başka oyuncuların eşcinsel olduklarını ve karaktersiz olduklarını söylediğin kısımlarla alakalı, bunlar benim özellikle dikkatimi çeken kısımlar oldu ancak bunun dışında da başka nefret söylemleri mevcut."

bana kalırsa saçmalık.
  • şuan twitch rival duo turnuvasın da 7 maçlık seri 2 win alarak paspaslayarak ıslatmıştır.
    son 2 maç kaldı edit yaparım.
    egoist olmasa ve biraz matrak olsa tr'nin en iyi yayıncılarından biri olur
  • diksiyonu, esprileri berbat, ne dediği anlaşılmıyor, ıslatma mevzusu da iğrenç artık. aralarda oyuna çok konsantre oluyor ve konuşmuyor.

ama en iyi türk pubg oyuncusu. son rival turnuvasında oyunu arada bırakıp tuvalete gitti, döndü kaldığı yerden başladı. bu şekilde turnuvada birinci oldular. wtcn, mithrain falan direk patates oldu aynı turnuvada.

buna rağmen sıkıcılığından izlenmiyor. yayıncılığını geliştirirse tek olur.

ıslanma mevzusu çok iğrenç hacı, bırak onu artık.
  • bana göre dünyanın en iyi 2. , türkiye'nin en iyi (bkz: pubg) oyuncusu. tam bir aim master.
    1. için (bkz: shroud)