şükela:  tümü | bugün
  • 26 mart 2013'te çıkacağı açıklanan army of two serisinin bir sonraki oyunu. traileri fena gaza getirmekte aynen beklemedeyiz.

http://www.armyoftwo.com/
  • çıkış tarihi 26sı olmasına rağmen bitirmeye çalıştığım harika oyun. grafikler, silahlar falan harika ama bir türlü bitmedi şerefsiz 2 gecemi verdim buna.
  • malum ortamlara, xbox360 c0mplex surumu dun aksam itibariyle dusmus bizleri mesut etmistir. ps3 icin duplex zaten yaklasik 5 gun once dusmustu.
  • eski bir pc yeni bir konsol oyuncusu olarak oldukça aksiyon dolu ve ziyadesiyle keyifli olduğunu gözüm kapalı iddia edebileceğim oyundur. tek kişi nasıldır bilmiyorum ama kalifiye bir partnerle çok keyifli zaman geçirilebilir.

özellikle silahı geliştirebilme olayı, mekan çeşitliliği, klasik asker savaşından ziyade hikayenin kaos temelli olması ve sokakta geçmesi de diğer bir çok oyundan ayırıyor kendisini.

iki kişiyseniz muhakkak edinin diyebilirim.

aylar sonra gelen edit: ulan şöyle bi oyun daha bulamadım ya. baştan mı indirip oynasak? önceki sürümlerinin ne oynanabilirliği bu kadar iyi ne de zevki. bilen varsa beri gelsin breh.
  • yıllar geçti hala bu army of two serisinin silah ve giysi mekaniği ile kapışma hissini veren single player- iki kişi co op oyun yok piyasada. belki biraz tom clancy's rainbow six siege ile tom clancy's ghost recon wildlands.