• genellikle ''arnavut damarı tuttu yine '' şeklinde kullanılan cinnetin ve inadın had boyutlara ulaşmasıyla karşılaşılan durum
  • arnavut ciğerinde bolca bulunan damar.
  • basıldı mı sans sıfıra iner, kulaklarınızı tıkayınız ve cıglıkları dinleyiniz ogutu verilebilir damara basmıs zavallı insanlara.
  • var boyle bir gerceklik, bilimsel olarak da ispatlanmis birsey hem de. salt arnavutlara ozgu mudur biinmez, ancak bilinen birsey varsa o da ilgili damarina basilan arnavutun gosterdigi inat-israr-ofke zincirinin, magdur kisiyi uzun sure gulemeyecek hale getirmesidir. birisi bildiginiz birsey hakkinda aksi yonde bir iddiada bulundu ve ustune ustluk sizin bilginizin de guvenilirligine iliskin temelsiz onermeler uretti ornegin. sigortalariniz kisa surede atacak ve karsinizdaki kisiyi itin gotune sokmak icin korkunc bir istek, bu dogrultuda korkunc bir heyecan patlamasi yasayacaksiniz damarina basilmis bir arnavut olarak. gerci dogrudur, hicbir rasyonel aciklamasi olmayan durumlarin gundeme gelmesi kacinilmaz gibidir, ancak kesin birsey varsa o da kurbanin hakli olsun haksiz olsun hayatinin en kotu kisilerarasi iletisim sekansi ile karsi karsiya kalacagidir. koca koca adamlarin kipkirmizi olup karsisindaki sininceye kadar bagirdigini gordukten ve kimi olaylara verdiginiz asiri tepkilere, ki bu tepkilerin rasyonel bir tahlili o an gozunuzun donmus olduguna isaret edecektir, baktiginizda bu anatomik ogenin varligina inanirsiniz...
  • tıkanasıca damarları yüzünden makedon güzeli madam harrasova haline getirir bu damar
    insanı. laf anlamaz söz anlamaz, inadım inat kıçım iki kanat hesabı, adamı, kadını dinden
    imandan çıkarır, makedon deme bana, arnavut deme banaaa diye barım barıım bağırttırırlar.
  • mazeretim var asabiyim ben demenin arnavutça bahanesi.
  • ar damarı ile antagonist çalışırlar; biri çatladığında öbürü tutmaz, biri tuttuğunda öbürü çatlamaz.
  • basıldığında tahmin edemeyeceğiniz sonuçlar doğurabilecek, dikkatli olunması gereken bir damardır
hesabın var mı? giriş yap