şükela:  tümü | bugün
  • dalyan'ın en güzel otellerinden birisi olduğunu, fiyat/performans açısından ise en iyisi olduğunu düşündüğüm otel.
    işletmeci arkadaşın imac bilgisayar tercihi ve nakit para ile ödeme yaparken "kartla ödeme yapsanız daha memnun olurum, her şeyi kayıt altına almayı seviyorum." demesi daha önce karşılaşmadığım muhtemelen de karşılaşmayacağım şeylerdi. odalardaki temizlik, düzen, şaşırtıcıydı. havlular, tv, mobilyalar, yatak, banyo, klima, tuvalet kaliteliydi.
    ırmağa sıfır bu otelimizde inanır mısınız 5 çayı dahi var. (muhtemelen ingiliz müşterilerin de etkisi vardır bunda ama biz ordayken yabancı konaklayan kimse yoktu, hep uyguladıkları bir şey demek ki.) kahvaltı ise bim meyvesularını saymazsak güzeldi, hemen her şey tazeydi. havuz temizdi, klorün kokusunu aldım yani.
    telefonunu da yazayım tam olsun: 02522845076
  • dalyan’ın açık ara en tatlı oteli olduğunu düşündüğüm mekan. deltaya sıfır konumu sayesinde önünden tekneye binip iztuzu plajına gidebiliyorsunuz. sahibi berk bey müzik konusunda nirvanaya ulaştığı için inanılmaz güzel sohbetler edebiliyorsunuz ve eşi pelin hanımın 5 çayının yanında hazırlamış olduğu kekleri millet bahçesi misali bedavaya yiyebiliyorsunuz.
    internet sitesi için buradan