• kuzeybati suriye'de antik kent
  • unixlerde arpa daemon'u. arpası fazla gelenlerin* bu daemonlarını yeniden başlatmak* gerekebilir.
  • şöyle tarihi bir ayarı mevcut bu yazarın. (bkz: #23558875)

not düşülsün istedim.
  • bir halka efendilik eden bir halkın üyesi imiş kendisi. "kürt halkı dediğin halk, yüzyıllardır efendilik ettiğimiz o insanlar, sana sırt dönecektir." (bkz: #23891393)
    (bkz: uuu beybi güzel bi hareketlenme olmuş sende)
  • fikirlerini, daha da önemlisi, fikirlerini ifade ediş tarzını oldukça beğendiğim bir yazar. kaleminin de daima kılıcı gibi böyle keskin kalmasını temenni ederim.
  • yazar ifşası eskiden hoşuma gitmezdi aslında. sallamazdım pek. zaten sözlükte pek ömürleri olmazdı bunların. sağa sola küfredip, nefret suçu işleyip, formatı sökemeden uçardı çoğunlukla eskiden ifşa etmek isteyipte etmediğim yazarlar.

bu arpad nick'li yazar içinde yüksek ihtimal öyle gelişecek süreç. ama şu var: benim için önemsiz bir yazar haliyle kendisi fakat kendisini bir model olarak alıyorum ben. sözlükte artık iyiden iyiye artan bu tarz düşünceler içinde olanların özetidir bu yazar benim için.

şöyle demiş efendim (!) olan bu yazar bir entry'sinde:

(bkz: #24230881)
    " eğer milletimin üstün bir yaratılışa sahip olduğuna inanıyorsam, küçük ve önemsiz bir kavim olan kürtleri çok rahat bağrıma basar ve yönetebilirim. kürtler de beni yönetici olarak tanıdıkça, bağrıma bastığım diğer anadolu kavimleriyle beraber benim vatandaşım olarak yaşayabilirler; şerefli bir şekilde. "

kürtleri küçük ve önemsiz bir kavim olarak tanımlayıp ertesinde o ulu bağrına basacakmış. kürtler, o ve onun gibi düşünen halkının mensuplarını yönetici olarak değil de başka bir şekilde tanıyor haberi olsun bu arada. ha bu arada yöneticimiz bağrına basmayı tüm coğrafyaya yayıp göçebe yaşarken yoluna çıkan her halkı yönetiyor.

ataları tarihten bildiğimiz kadarıyla kımızı çok seviyor. bu yazarda çok kımız aldığı bir vakit muhakkak ki dökülüverdi bu sözler o übermensch dilinden. kızmıyorum aslında. ne içtiysen aynısından istiyorum diyeceğim ama kımız sevmem ben be hacı!!
  • hem çaylak hem lanetli yazar. halklara efendilik yapma gayretinden sözlük formatını öğrenmeye vakti kalmamış galiba bu yazarın. geçmiş olsun dileklerimle...
  • antikapitalizmi özümsemiş bir türkçü. dediklerini önyargısız anlayabilmek için sokağı gerçekten görmüş olmak gerek,öbür türlüsü zor, elitist ve siyah/beyaz bir bakışla yaklaşmak yanlış olacaktır , griyi de görünüz.
  • adamdır. takibe aldım kendisini.
  • oku oku doyulmayan bir yazar.
hesabın var mı? giriş yap