• yıllaaar sonra beni hatırlamış; doğum günümü kutlamış güzel insan, iyi hoca... ilk entrysi olmuşum o da güzel...
  • yıllar sonra birden aklıma düşen tatlı insan, iyi hoca.

medrese'de yapılan akşit göktürk toplantısında tiyatro ile ilgili olarak sunduğu bir bildiriyi okurken sesine, diksiyonuna ve tonlamasına hepimiz hayran kalmıştık, monoton biçimde okunan bildirilerin arasında yıldız gibi parlamış, her kelimesini dinletmişti. akademisyen olmasaydı tiyatro sahnesinde parlak bir kariyeri olabileceğini düşünüyorum. başarılar onunla olsun...
  • istanbul universitesi ingiliz edebiyati bolumunun sahane hocasi.

cok guzel bir british aksaniyla, tum zarafetiyle oyle bir ders anlatiyor ki saatler nasil geciyor anlamiyorsunuz.

muazzam bir donanim, kadin konustukca icimdeki sapyoseksuel yukseliyor resmen. asigiyiz.
  • the homecoming' e kafayı taktığını düşündüğüm ingiliz dili edebiyatı hocası. her sene mutlaka verdiği seçmeli derslerden birine** uydurup okutuyor bu tiyatro oyununu.

kafayı taktığını düşündüğüm bir diğer oyunun da look back in anger olduğunu düşünüyorum.
  • son derece zarif, güzel bir o kadar da ingiliz edebiyatı'na hakim bir insandır. derslerinde tek sorun çok alçak sesle konuşuyor olması ve başını başka yöne çevirdiğinde cümlenin yarısının kaybolmasıdır. insan ona bakınca bağırıp çağırmanın onun tabiatında olmadığını, her ne olursa olsun aynı zarafeti koruyacağını düşünüyor.
hesabın var mı? giriş yap