• yazar olanı, dün saat 23 sularında " sen benim başlığa niye entry girmiyosun lan yavşak " diyerek şahsımı tartaklamıştır. bundan sonra akıllı olsun. bütün kirli çamaşırlarını buraya dökme hususunda bir istek uyandı içimde. *
  • bu entrinin editten önceki halini beğenmediğini bi kaç kez belirtti. ben de dediğini yapmaya karar verdim. sebebini düşünüyorum da dün akşam ısmarladığı bi kaç bira mı diye... tam hatırlayamıyorum.
  • özel sorularla sıkıştırılmaya müsait, keyif dolu, samimi, tahtaya vurma konusunda meyilli bir yazar arkadaş. daha çok görüşeceğimizi bildiğim adam. başı bağlıymış ama bilginize.
  • çok pis araştırmacı. her entrynin hesabını soruyor, ergenekon savcısı olur bundan demedi demeyin. *
  • bir başka binance dilencisi.
  • robespierrein doğduğu kent.
  • paris'e trenle yaklasik bir saat uzakliktadir. mimarisinde ispanya etkisi gorulur.
  • mimarisi ispanyol izleri tasir bu kucuk fransiz sehrinin.
  • paris'in kuzeyinde kalır. paristen belçika tarafına trenle geçiyorsanız bu kasabadan da geçersiniz. belçika, fransız, ispanyol insanları kültür ve mirası taşır. turistik olmayıp aksine golf sahasının olduğu güzel de bir otel içerir. bir de sanırım yüzyıl savaşları arras'a çok yakın bir yerde olmuş demişlerdi oradayken.
  • halı dokuması. nakışlı duvar veya kapı halısı. goblen.

(bkz: duvar halısı)
hesabın var mı? giriş yap