• dorset'te yasar, dalga gectigi programlari, insanlari, yemekleri hatta alisveris mekanlarini anlamak icin ingiliz kulturune az da olsa hakim olunmalidir. ıngilizlerin bilinenin aksine o kadar da soguk olmadiginin kaniti sayilabilir. pissstt! ....... see ya later! klise kaliplarindan biridir. youtube, instagram, vine ve bilimum sosyal medya hesaplarindan kliplerine ulasilabilir
  • her videosuyla beni gülümsetmeyi, güldürmeyi başaran eğlenceli insan.
  • çok eglenceli bir adam, takipçi sayısı çok fazla olacaktır. insanların dibine kadar girip bagırması veya ilginç tepkiler bir anda vermesi çok iyi. see ya later
  • yeni tanıştığı kızın arabasına bindiği ve kozın arabasının içinin çöp dolu olduğu videosunu nedense intagram’dan kaldıran, inanılmaz komik, ingiliz tombiş..
  • şu videosunun başındaki duşta pizza yeme seansı ve yüzündeki ifade ile beni yerlere yatırmış olan şeker abi.
  • domates suratlı dalga geçici.
    günlük hayatın sıradanlığını bozmaya bayılıyor. sokakta, markette, metroda heryerde.
  • dünyanın en beceriksiz gizli ajanı olarak i've been spotted vidyolarına hayran kaldığım youtuber
  • aşırı komik hayat enerjisi fulleyen birisi. ayrıca suratı da çok şeker.
  • kendisiyle dalga geçip bunun komedisini yapabilen biri. cok zeki olduğuna inaniyorum. bu sekilde insanlari güldürmek zor iştir. ilk önce facebook videolarinda ünlü olmuş daha sonra youtube ve instagram' da işleri büyütmüştür.
hesabın var mı? giriş yap