şükela:  tümü | bugün
  • gün itibari ile yassıören(arnavutköy) civarlarında 150 m2 19.000 liraya alınabilen gayrımenkul. alıcam unutucam bakalım hayırlısı.
  • dövüş platformu.
    çocuktum ufacıktım. bizim eve doğru yürürken, sokakta veledin biri bağırdı. ne bakıyon la gibisinden. canı sıkılmış belli ki çatacak yer arıyor. haddimi bilemedim, diklendim. boş arsaya gidek, dedi. tamam, dedim. gittik. ağır sıkletmiş. kravat oldum ütüledi.
    o gün bu gündür arsalara mesafeli yaklaşırım. arsa, benim için yatırım değildir. o gözle bakamam bebek.
  • kaç sene geriye gidilirse gidilsin, yapılacak istastiki çalışmalardan
    en iyi yatırım aracı damgasını yiyecektir.
    ne borsa, ne eurobond, ne tahvil ne başkası.
    her vadede, kısa, orta, uzun vadede en iyi yatırım aracı,
    istisnasız kazandırır, ne kadar kazanacağınız sizin sizin sabrınız ve koku alma yeteneğizle doğrudan ilgilidir.
  • 80 ve oncesi kusaklarda mahalle maclarina tahsis edilmis uefa kriterlerine haiz cok amacli spor kompleksi...

(bkz: top sahasi)
    (bkz: arazi)
  • istanbul ve çevresinde 150 bin liradan aşağı bi arsa yok sanırım.

bu çevreye yalova, izmit falan dahil.
  • arakan rohingya salvation army. son dönemde gündemde olan myanmar'ın rakhine, yani bizim medyada kullanılan eski adı arakan eyaletinde faaliyet gösteren müslüman terörist organizasyonu. milislerin bangladeş den myanmara izinsiz geçtikleri ve bu örgütü kurdukları söyleniyor.
  • $ahislara ya da devlete allocate edilmi$ sinirlari belli toprak parcalari..
  • üzerine yapı yapılmak için yarılmış* yer.
  • arazilerin kadastro geçirilerek parsellenmiş ve yapı yapmaya müsait hale getirilmiş halleri.
  • belediye sınırları içinde bulunan ve belediyece parsellenmiş arazidir.