*

şükela:  tümü | bugün
  • ne diyim ben bu adam i¢in ya.. it v 2.0.. remote desktopla bilgisayarıma girip notepade not birakan $ahis.. "ofiste iyi ki boyle insanlar var" dediklerimden..
  • m.ö. 2450 yıllarında yaşamış, bir gök bilimcidir arsimed. bilindiği kadarıyla, objectis ve kek yıldız kümeleri ilk kez onun tarafından gözlemlenmiş ve adlandırılmışlardır. sadece gök bilimiyle ilgilenmeyen arsimedin sosyal bilimlerle ilgili de zamanının çok ötesinde araştırmaları olduğu bilinmektedir. onun taş tabletlerden günümüze ışık tutan, "sutaş çiftliği ve çekilmez muhabbetli inekler", "bir suikast aracı olarak çay kaşığı ve mossad ajanı çaycılar", "alternatif tespit adamlığı ve bir naberlik ilişkiler" adlı çok nadide yazıtları bulunmaktadır. bu yazıtların yanı sıra, sosyal yönüyle de ilgi çeken arsimed, "geyiklere yakalanmadan en hızlı yemek yeme", "yüzyıllık yanlızlığı kimler okudu şu hayatta" adlı birliklerin lider konumundaki bir üyesi, keza benden başka tek üyesidir.
    ellerimle sözlük çaylaklığından tesfi ettirdiğim bu nadide kişilik size bir yamuk yaparsa haberim olsun. derhal onunla beraber size yamuğa başlarım.
  • misafir perver halk adamı..candan,samimi,karizmatik,gizemli kişilik..bana inat o saçları uzattıkça uzatan,çıldırtan kitap hastası dost..
  • dairelerime basma dediği bir romalı asker tarafından öldürülmüştür problem çözdüğü esnada. gelmiş geçmiş en büyük bilim insanlarından ve matematikçilerinden biridir.