• bazı fasiküllerinin çevirisini yaptığım, amatörler için faydalı bir eser.
  • "artik herkes resim yapabilecek" şeklinde bir motto kullanıyorlar...
  • boşu boşuna gsf okuduğumu sayesinde anladığım reklam ve ticaret oluşumu..ulan bilsem 4 senemi heba eder miydim be.
  • neden hep bu tür şeyler sanat alanında çıkar merak etmişimdir..hiç "artık herkes bilgisayar enformatiği olabilir,ehelooovv hayde atom mühendisi olalım" vs..değilde neden müzik,resim veya ilgili alanlar..sanat daha kolay bir iş mi,yoksa herkes sanatcı mı olmak istiyor,dünyada başka meslek gruplarına ihtiyaç yok mu,diyelim ki herkes resim yapmayı öğrendi,ondan sonra ne olacak,titreyeyim mi mücrim gibi baktıkça istikbalime?
  • "hobi" salgını sonucu gündeme gelen bu veya başka tür yollardan biridir...
    bu şekilde söylendiği gibi herkes resim yapabilir, resim yapmayı öğrenebilir, doğrudur...
    ama o resim "resim" olur mu, işte o tartışılır...
  • insanların içindeki resim aşkını ortaya çıkaran olağanüstü proje.türk insanı ne kadar sanat aşkıyla yanıyor işte art academy bunu kanıtladı.şimdi daha önce artacademy nisan ayı abonelerinin yararlandığı 12 taksit seçeneğini 24,18,17 olarak genişletmişler.şu an 41. sayıdan itibaren 90 fasikül için abonelik gerçekleştiriliyor.yanında dandik bir ahşap ressam çantası,art course serisi -ki bu serinin fiyatı sadece 225 ytl imiş- bi de 13 klasör veriyorlar.bunun yanında 1. sayıdan itibarende abonelik gerçekleştiriliyor.hediyeler yine aynı.yetersiz boya setleri için yakında bir boya kampanyası da başlatacaklarmış.bi 10.000 boya daha satmalarını bekliyorum ben.
  • bir nintendo oyunu.
  • sanat akademisi.
    içinde iki tane boya olan kutuya "art academy" yazmışlar...
    o kadar kolay mı yahu..
  • advanced versiyonlarında "artık herkes dadaist olabilir-aha klozet alın sergiye yollayın posta masrafları göndericiye aittir".."ekspresyonizm e giriş-munch un çığlığı kulaklarınıza küpe olsun.."artık herkes fransız yeni dalga filmi çekebilir-godard sinemasında kadının yeniden sunumu" vb..örnekler olabilir
  • bunun değişik versiyonunu asım can gündüz ile izledik..
    (bkz: her eve bir gitar on haftada neşe katar)
hesabın var mı? giriş yap