şükela:  tümü | bugün
  • eczacı hülya kayhan’ın markası. aromaterapi yağları ve bu yağlardan oluşan ürünleri var. sadece yetkili eczanelerde satılıyor. yüzde 100 doğal diye yüz ve vücut güneş koruyucusunu aldım, hiç memnun kalmadım. pastırma gibi kokmak isteyen varsa 200 tl verip alsın! doğalsa katlanacaksınız felsefesinde bir marka... bir de fly away (flyaway) diye bir haşerat (sivrisinek, kene vs) kovucusu var, o da işe yaramıyor....
  • avokado yağı vegan dükkan ya da güvenilir yerlerde 250 ml fiyatı 30 40 lira birşey iken, burada 50 ml 90 liradır yani 250 ml 450 lira!

çok pahalı, birçok kişiye ulaşmış olmasına rağmen hala çok pahalı olması takdire şayan doğrusu!

bu kadar pahalı olmasa tercih ederim, güven veren bir işletme bu da bi gerçek ama 10 ml bi yağa 90 100 lira vermek ve fazlaca ürün almak gerektiğinden.. malesef. bu kadar pahalı olmasa bir sürü ürününden almak istiyordum :(

çok doğal, saf, mükemmel kalitede, en güzel yerlerden hindistan cevizi yağının 350 ml olanını 45 liraya falan alabiliyorken; burada 100 ml olanı 130 lira! 1000 ml 1300 lira, insaf!

çok pahalı olduğunu söylemiş miydim?

tanım ve özet: pahalı.
  • pahalı olmasına rağmen (bkz: rozasea) ile savaşmak adına aldığım. şimdilik beni rahatlatan aromaterapik yağlar üzerine kurulu bir markadır. lakin normal sivilcelerimin iz şeklinde kalmasına sebep oluyor. bu konuyla ilgili deneyimli arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum. zira bir yeşil uzağınızdayım...
  • aromaterapi yağları ve bu yağlardan karışımlar yapıp satan bir eczacının kurduğu marka. marka sahibi uzun yıllar yurtdışında yaşamış. kırışıklıklar, sivilceler ve diğer cilt problemlerine / hastalıklara iyi geldiğini iddia eden bir marka.

ancak 3 farklı ürününü kullanan biri olarak bir uyarı düşmek istiyorum buraya. ürünlerinin hiçbirini sevmedim ama özellikle göz altı nemlendiricisi muadili yağ mahvetti beni. göz altımda sivilcemsi yüzlerce şey çıkardı. sonra o incecik deri resmen kabuk bağladı. 3 aylık tedavi ve sabır sonucu biraz normale döndü ama 5 yılda oluşacak kırışıklık bir anda oldu. ne kadar üzgün ve pişmanım anlatamam.

marka sahibine konuyu açtığımda ise inanılmaz bir tavırla karşılaştım. ne yalancılığım kaldı ne iftiracılığım. öncesi sonrası fotoğraflarımı gönderdiğimde de benim yağım yapmaz başka bi şey yapmıştır demeye başladı. yeni ve farklı bir ürün kullanmadığımı ve yağı kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra oluştuğunu söylediysem de ikna olmadı kendisi. ha ikna olsa ne olacak o ayrı konu.

sonuç olarak kullanacaksanız ihtiyatlı olun derim.