• 9. nesil bir yazardır kendileri.
  • engin futbol bilgisiyle,dünya futbolu ve her türlü toplu spor hakkında yazdığı entryleri ile günüme neşe saçan,yazmadığında kesin yine geziyor diye düşündüren,eğlenirken öğreten canım badim.
  • futbol konusunda saygı duyduğum ve birçok düşüncesine katıldığım az sayıda yazardan biri. galatasaray yönetiminde yer alsa eminim galatasaray daha iyi bir hale gelirdi. günü yaşarken geleceği de düşünebilen insanlara her zaman ihtiyaç var.
  • söz konusu galatasaray ise, okunması gereken yazarlardan biridir efendim bu insan kişisi. galatasaray'la ilgili bir konu konuşuluyorsa o entryler arasında muhakkak gözlerimin aradığı 2-3 isimden biridir.
  • bu adam fazla bilgili olduğundan her konuda fikir sahibi olmaya çalışıyormuş gibi geliyor bana.

bu bir şey değiştirir mi, hayır. bir konuda aynı çizgide olunca çok sevdiğim, fazlasıyla ters düşünce "napıyor lan bu" dedirten ilginç biri.

ama nedensiz bir şekilde severim kendisini.
  • saygılı, efendi, bilgili bir dost yazardır kendisi. ayrıca objektif yorum yapabilen bir galatasaraylıdır.
  • bugün doğum günü olan ve 1000 yaşına giren über insan.kendisi hayranlarının ilgisinden bunalıp çok çok uzaklara gitmiş de olsa sosyal medya onu özlüyor,onsuz olmuyor.kendisi her daim yazılarıyla güne ışık tutuyor.
    iyi ki de doğmuş.
  • kripto para olarak hangi coini tokeni analiz yapıp övüyorsa, düşünmeden gözünüz kapalı almanız gerekir, şuana kadar boşa kurşun sıktığını görmedim.
    birçok kripto para yatırımcısını (ben dahil) cebinden çıkarır.
    önünde saygı ile eğiliyorum arkadaşım...
hesabın var mı? giriş yap