şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir thrash/death metal grubu. haklarında pek bilgim yok ama 2008 yılında çıkardıkları the healing albümleri gayet güzel. baterist bir deli oğlan.

  the healing albümlerinde gangsta's paradise coverı var cooliodan, çok bi değişik olmuş sanki. severdim ben bu şarkıyı, bu halini duyunca daha da çok sevdim. thrash sevenler de sever sanki. *

  http://www.youtube.com/…m1rnhlnijb4&feature=related
 • 2006 avusturya cikisli death/thrashcore grubu. 2 albumleri bulunmakta. bunlar sirasiyla;

  the healing (2008)
  riotology (2011)

  line up soyle;

  sahid al atmaah (aka sid) : gitar
  hannes koller : vokal, gitar
  chris : davul
  obimahan ismahil : vokal
  radek karpienko : bass
 • http://www.artasgrubu.com/content.asp?id=0&tid=105
  "
  1977 yılında yapılanan artaş grubu süleyman çetinsaya tarafından kurulmuştur. üç ana sektörde 20 şirketle önemli projelere imza atmış ve bugüne kadar 2.5 milyon metre kare inşaat tamamlamıştır. artaş inşaat san tic. a.ş grup şirketleri içinde lokomotif olarak devam etmektedir.

  inşa etme tecrübemizi gayrimenkul geliştirme, turizm ve alışveriş merkezi yatırımlarımızda da kullanmaya devam ediyoruz. işletme konusunda türkiye’de başarılı bir geçmişe sahip olan artaş grubu; hedeflediği sektörlerde rol almaya devam etmektedir. avrupa konutları, carousel avm , kayseri park avm, armoni park avm, bw the president hotel gibi markaları geliştirmiş, günümüzde halen işletmektedir. proje yaratma, planlama, uygulama alanında ki gücü ve tecrübesi ile artaş grubu kendini bir ‘’proje geliştirme’’ şirketi olarak konumlandırmıştır.
  "
 • (bkz: artaş grubu)