şükela:  tümü | bugün
  • bir modem markası
  • (bkz: ron artest)
  • portatif bir dikiş makinası markasıdır.
  • lcd ekran temizlik kitleri fırça, temizleme sıvısı ve bez dahil 5 tl ye bulunabilen, ve oldukça iş yapan çin işi teknoloji markası.
  • çok iyi tabletleri var, fiyatları da çok uygun. şirinevlerde ofisleri, ataköy hastanesinin hemen arkasında, teknik destek çok iyi, çalışanlarının diyalogları da çok başarılı. memnun kaldım vesselam.
  • tabletlerin görüntü kalitesi ipad ile yarışacak seviyede olan firma, ayrıca teknik servisleri gerçekten çok yardımsever.
  • markanın resmi adresi, sürücü ve destek bölümü, ürünler hakkında detaylı bilgi için;

http://www.artescorp.com/
  • d821 modeline sahip olduğum, çin bağlantılı tablet firması.

fiyatının hakkını veren ürünlere sahip oldukları söylenebilir.
  • piyasada büyük markaların pahalı tabletleri yerine tercih edilebilir. tv, radyo gazetelerde 199 tl - 299 tl ye satılan tabletlerden kaliteli ve üstündür.

arkasında güçlü bir firma durmakta bilgisayar sektörü içinde olanlar bilir (bkz: art sistem)
  • hoparlöründen ses gelmiyor diye ücretsiz kargoyla servise gönderdiğim tablet bilgisayarımı (çok da severdim keratayı) çat diye bi üst modeliyle değiştiren firma. (hem de sıfır kutusunda tüm aksesuarlarıyla)
    satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı deyince benim aklıma daha iyisi gelmiyor. takdir ve teşekkürlerimi gönderiyorum buradan kendilerine.