şükela:  tümü | bugün
  • barcelona'nın yeni transferi.
    1996'lı olan brezilyalı topçu genelde ortasahanın ortasında oynuyor. oyun stili az da olsa iniesta'yı andırsada ispanya'da neler yapacağı merakla bekleniyor.
  • paulinho'yu tekrar geri çin'e iteleyen barcelona'nın yeni brezilyalısı oldu. mart ayında anlaşma sağlandığında takıma 2019 ocak ayında katılması planlanıyordu ancak bu karar değiştirildi ve bugün takıma katıldığı açıklandı.
  • 21 yaşındaymış ve sözleşmesindeki serbest kalma bedeli 400.000.000 euro. kaç tl yapıyor hesap edemedim.
    futbol piyasası uçmuş durumda. mantıklı bulmuyorum bu hamleleri ben. birileri kara para mı aklıyor inanın hafsalam almıyor.
    6 yıllık imza atmışlar. kaç para alacağı belli değil. ancak istatistiklerine baktım, pek de barcelona oyuncusu gibi değil.
    geçen sezon 50 maçın 43'ünde ilk 11'de oynamış. 2 gol 1 asisti var. 5 de sarı kart görmüş.
    bu sezon ise 18 maçın 15'inde 11 oyuncusu olarak başlamış ve 4 gol 2 asisti var.

barcelona bu oyuncuyu almak için 31.000.000 euro ödemiş gremio'ya. brezilya ekonomisini futbolcular ayakta tutuyor yemin ederim.
    maliyet, bonuslarla birlikte 40.000.000 euroyu bulabilirmiş.

11 oyuncusu olabileceğini düşünmüyorum. yoksa adını çoktan duyardık.
  • yanlış başlıktasınız değerli futbolseverler. barcelona'ya transfer olan futbolcu için:
    (bkz: arthur henrique ramos de oliveira melo)
    (bkz: aramaya inanmak)
  • fm'de adam birakmadi oclari...