• akbankın bi ziki
  • hesabımda nasıl 1 tl olduğunu anlayamadığım akbank dallamalığı.
  • akbank'ın müşterilerine geçirmek için kullandığı bir ürün.

senelik ücreti ilk sene için olmadığından fishkart alırsnız... bu arada size hesap açarlar buraya kadar herşey normal sonrasında ise artı para tanımlamışlardır.

buraya kadar herşeyin normal olduğunu sandınız değil mi?

kazın ayağı öyle değil... tanımlanan artı para zikinden siz farketmeden 1 gün geç yatan kredi kartınıza cart diye minimum ödemeyi çekiverirler...

tabi siz karta artı parayı bilmeden ödeme yaparsınız ardından kart ekstresinde faiz gördüğünüzde itiraz edersiniz faizi silerler...

aradan 1 ay geçer çat evde bi ekstre o ana kadar hal hatır sormayan akbank gönderdiği bir ekstre ile artı para borç bakiyenizi faizi ile birlikte ister... müşteri hizmetlerini ararsınız, açıklama isterseniz... yok efenim size artı para tanımlamışız kartı alırken imza atmışsınız bu sizin kolaylığınız için bik bik bik... lanet olsun dersiniz faizi iptal edin ödeyeyim dersiniz bi kısmını iptal ederler kalanı ödemek zorunda kalırsınız...

özetle şubenizi ya da müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmezseniz götünüze girecek olan akbank köftehorluğu.
  • futbolcu takasının bir bileşeni. örneğin arda'yı almak isteyen barcelona'nın messi artı para vermesi gibi...
  • 90 gün ödemesi yapılmadığı takdirde yasal takibe düşen akbank hesap türü. aylar öncesinde açılır, kullanılmadığı sürece başıma bir şey gelmez diye düşünürsünüz. bir süre sonra telefonunuza gelen mesaj ile irkilirsiniz. 2 aydır minimum tutarda yatırmadığınız axess kartınızın ödemesini buradan çekmişlerdir ve siz farketmemişsinizdir. bir de üzerine yasal takip, sicil kaydı gibi tehditler yersiniz.

ödeyip kapatılası, açılınca unutmadan direk kapatılası akbank hizmetimsisidir.
  • hiç kullanmasanız bile 42 kuruş çekmektedir ki, istediğiniz zaman kapatamayasınız. o kadar düşünürler müşterilerini.
  • akbank'ın müşteri kaybetmek için yaptığı uygulamalardan biri. size sormadan bu artı para limiti artabiliyor. zaten sormadan artı para da tanımlanabiliyor falan. neyse bugün bankayı arayıp, giydireceğim bir güzel.
  • n'oluyor dediğim, kendi kendine 1000tl tanımlayıp, kredi kartı borcumu buradan ödeyen akbank zamazingosu. bir de saolsunlar haber vermişler detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayın diye. bakalım geri ödemesi gelince anlaşılacak ne olduğu...

edit: sitede şöyle bi açıklama var.
  • akbank emri vakisi. sagolsunlar, sayelerinde hesabim - bakiyeye dusebilmis, ve dolayisiyla da guzel bir faiz yiyebilmisim, allah razi olsun.
  • az önce akbank tarafından arandım ve hesabımda 5000 lira artı para olduğu, faizi zartı zurtu olmadığı, hesabın aktif hale geçmesi için bana en yakın xxx şubesine gitmem gerektiği söylendi. akbankta hiç hesabım yok ve bu zamana kadar olmadı da. bir kaç ay önce kredi başvurusu için gitmiştim ama yasaklı listede olduğumdan kredi vermemişlerdi. şimdi ise artı para ile bana döndüler. nedir ne değildir diye bu siteye baktım. iyi de yapmışım. bankaya gidip bu artı parayı işleme koydurup macera aramaya gerek yokmuş.
hesabın var mı? giriş yap