şükela:  tümü | bugün
  • mac yetkili servisi. mac book pro mu alıp eğer şanslıysam beş gün sonra ilk kez bakabileceklerini, çok yoğun olduklarını, beni arayacaklarını söylediler. 3 gün oldu, ses seda yok. artık nasıl mükemmel bir yerse..

diyorum ki işler bekliyor.. diyorum ki elimde başka makine yok. diyor ki beş gün sonra bakar sizi ararız.

bu kadar large olunabiliyorsa yarın yetkili bir mac servisi açmak istiyorum.

eyy apple, sen kimsin yaaa..
  • servis süresinin 20 iş günü olduğunu bilmeyenlere hizmet vermek zorunda olan servis.

işin varmış. işin varsa randevu al apple store'a git .
  • 2 ekim'de arızalı* iphone 5s'i teslim ettikten sonra 4 ekim'de cihazınız hazır, gelip alabilirsiniz diye çağırıp arızalı cihazı teslim eden teknik servis.

ofise döndükten sonra cihazı kontrol ettim, aynı sorun devam ediyordu; 1 saat sonra cihazı tekrar götürdüm. web sitelerinden kontrol ettiğimde bir haftadır "ürün açılmama şarj olmama sorunu ile ilgili detaylı kontrolleri yapılabilmesi için onarım merkezine gönderilmektedir." yazıyor.

arıza takip

edit: kendi rezalet başlığını hak edecek kazar rezil bir servis, kesinlikle tavsiye etmiyorum. apple'a gerekli şikayet yapıldı, detayları daha sonra yazarım.