şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kanal.

uyduda bulduğumdan beri vazgeçemediğim kanal. reklamsız soluksuz inanılmaz türk filmleri veriyor.

sultan, kapıcılar kralı, ayrılamam ile devam ediyor yayın. vay vay vay.
  • firsat buldukca youtube uzerinden takip ettigim kanal. genel olarak bakindigim birkac kanal var zaten, onlari da hep youtube'dan takip ederim. bir tek bunlarin yayin takilip duruyor, niye boyle bilmiyorum, acaba benim internette/server'da mi sorun var?
    takipcileri arasinda benzer bir sikinti yasayan var midir meraktayim.
  • izlediğim, genel olarak yayınları nı beğendiğim, bazen katıldığım bazen katılmadığım bir yayın politikası var. muhalif bir tv kanalı olarak var olması bir düşünsel zenginlik.ancak dikkatimi çeken bir şey var. bu şekilde profesyonel tv yayını nasıl finanse ediliyor.izlediğim kadarıyla doğru dürüst te reklam da alamıyorlar.benzer yayın yapan tele 1 tv var..onları da izliyorum.adamlar parasızlıktan kapandı kapanacak..onlara da tabi ki reklam veren yok , izleyici desteği ile ayakta kalmaya çalışıyorlar ama nereye kadar.işleri çok zor. bakıyorum artı tv nin böyle bir sorunu yok..kitap , mitap ta sattıkları da yok.hadi diyelim program yapanlar para almıyor..bunun stüdyosu var, kamerası elektriği, seyahat masrafları, uydu kirası vb.sabit işletme giderleri var.arkasında herhangi bir sermaye grubu olduğunu da duymadım görmedim. bu değirmenin suyu nereden geliyor. bir yerlerden ciddi destek mi alıyor. varsa bağımsız yayınları destekleyen öyle bir sponsor tele 1 i niye desteklemiyor ????
  • hollanda merkezli kurt siyasetinin finanse ettigi bir kanal.
  • pkk diasporası tarafından kurulan, yönetilen, finanse edilen kanal!
    zeytin dalı operasyonu ile ilgili ara ara takip ediyorum, sürekli pkk yöneticilerini konuşturup, türkiye'nin hatalarından ve kaybedeceğinden bahsediyorlardı, bu aşırı öz güvenli, tehdit vari konuşmalar gün ve gün ağlamaklı yorumlara, suriye, rusya ve biraz korkakça amerika'ya lanet okuyan sitemlere döndü. *

https://www.youtube.com/watch?v=sexpooufzzs

mesela burada telefona bağladıkları foza yusif adındaki pkk yöneticisinin, tsk'nın sivilerin kaçışını engellediğini, afrin'de soykırım yapacağını iddia ettiğini, rusya ve suriye'ye lanet okuduğunu görebilirsiniz.

tabi pkk'nın afrin'den çıkmak isteyen sivilleri durdurup geri çevirdiği, silah gösterdiği, şehri terk etmelerine engel olduğu görüntülerin yayınlandığı günün ardından bu açıklamaları yapması aşırı manidar.
    yazık!
    https://www.youtube.com/watch?v=xbb5lse7kde
    https://www.youtube.com/watch?v=lpkfmnr5wse
  • tarafsız ve ilkeli yayın yapan haber kanalı. vakit buldukça youtube kanalına yüklenen videolari izliyorum.
  • hayaller tarafsiz, ilkeli ve cok demokratik yayin yapan muhalif bir kanal, hayatlarsa pkk kanali.

en az pkk kadar tarafsiz, ilkeli, demokratik ve humanist bir kanal. sadece 10 dakika bile seyredebilmek icin ya agir pkk'ci ya da beyinsiz olmak lazim.
  • kimse izlemediği için tehlike arz ettiği fark edilmeyen vatan haini kanalı

(bkz: 155'i ararun)