şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://webarsiv.hurriyet.com.tr/…2/07/01/146443.asp

  bülent ecevit'in başbakanlık' tan çekilmesi için kurulan mutabakatın unutulmaz manşeti.

  bu "efsane" habere kaynak gösterilen gazetecilerin mehmet barlas gibi "omurga" sahibi ve bir iki tanesi daha haricindekilere sorum var:

  12 sene sonunda, gördünüz mü ebenizin örekesini?

  bak bak, özkök'e bak;

  "ecevit'in ülkeye yapacağı son bir hizmet kalmıştır. yeltsin gibi cesur ve isabetli bir kararla, türkiye'ye yeni ruh verecek, hepimizi heyecanlandıracak, herkese güven verecek ve ülkemizi sığ sularda debelenen balina çaresizliğinden kurtarıp, açık denizlere götürecek bir lidere yolu açmak... o yüzden size yalvarıyorum sayın başbakan, lütfen yeltsin'in hatıralarını okuyunuz."

  ne ecevit'i severdim, ne bir şey. tek istediğim liberal geçinip, başımıza sonraki totaliter çorabı örenleri hiç unutmayalım.
 • (bkz: emin çölaşan)
  (bkz: bekir coşkun)
  (bkz: aydın engin)
  (bkz: ertuğrul özkök)
  (bkz: hasan cemal)
  akp'den nemalananlar sadece onların yandaşları değildir. akp'nin muhalifleri de akp'den faydalanırlar. yaptıkları muhalefet hep akp'ye yarar çünkü bu iktidarı beraber kurmuşlardır. ecevit'e artık bırakın sayın başbakan diye açıklamalar yapanlar, ecevit'in saçları uzamış, tırnakları kir içinde, derisinde pislikten kabuklar oluşmuş diye operasyonu başlatanlar aynı zamanda akp'nin muhalifi rolünü de güzel oynarlar, kitap yazar satarlar. 1 2 3