• doktorsuz kalın.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bak hiç bi şeye alınmadım yata yata mezun ola çok kırıldım aq.
    şu tatil günü gecenin 01.00'inde ders çalışıyorum lan.allahsız.
    ayıptır,düzelt orayı.küserim.
  • "taviz" kelimesini çıkar troll kardeş başlık daha çok ilgi çeker.

(bkz: vermicem vermicem)
  • gecenin bu saati ders çalışırken 5 dakikalık aramda ekşi okuyayım diyorum, karşılaştığım entry bu. çalışmıyorum ulan madem yata yata mezun olunuyoruz çalışmıyorum. siz böyle nefret saçtıkça şu çok severek girdiğim meslekten de hastalardan da soğuyorum. ponçik güleryüzlü hastalarımı tenzih ederim siz benim canımsınız size uykularım kurban olsun.
  • bence biz doktorları sınır dışı edin. hepimiz paragözüz ve kötüyüz. bence bu yüce cahil halkı haketmiyoruz. dayakta yiyoruz öldürülüyoruz ama uslanmıyoruz. mesela beni avrupada bi ülkeye gönderebilirsiniz. böylece bu başlığı açan arkadaş insanları bedava tedavi eder, ameliyat eder. sağlıklarına kavuşturur. taviz verecek birisi de kalmaz.
    (bkz: allahım sabır ver)
    (bkz: bi bitmediniz amk)
    (bkz: ülke fakirleştikçe sinirini garip yerlerden çıkarma davranışı)
  • vermeyin tabii. yeni düzende en çok okuyan değersizdir. en eğitimli değersizdir. hesaba kitaba vurunca elbette doktordan daha çok eğitim alan kimse olmadığına göre en değersizi de odur. cehalet yükselsin....
  • her başlık altında doktorların ilaç firmalarından pay aldığı söyleniyor..madem ilaç firmaları o kadar para saçıyor neden bana hiç denk gelmedi ya?
hesabın var mı? giriş yap