• çıkarcılık, bencillik, karaktersizlik, senin başarısızlığında sevinci artıyorsa, elini cebine atıp çıkartamıyorsa, senin zor gününde yoksa yanında olmasın, sana zararı dokunur, onun için kimseyi ailenden üstün tutma.
  • kişinin en yakın arkadaşı yine kendisidir. yıllar geçtikçe bunu anlarsınız.
  • ilk başlarda insanın yaşam enerjisini sömüren, yeni birine güvenme duygusunu elinden alan durum. zamanla her şeyde olduğu gibi buna da alışılıyor, bir bakıyorsun hatırlamak için bu tür başlıklar gerekir olmuş.
    o zamanlar aramızın bozulabileceğine hiç ihtimal vermediğim lise arkadaşımdır.
    burayı okuması muhtemel, daha önce benzer durum yaşamışlığımız var.
    umarım mutludur, hayal ettiği hayatı yaşıyordur.
  • en son battığı boktan kurtardım, tabi borç taktı, para o kadar tatlı gelmiş olmalıki memurluğun yanında dolandırıcılığı ek iş olarak yapmaya başladı.
  • hem liseden hem de üniversiteden böyle birden fazla arkadaşım var. okul bitince herkes kendi yolunu çizdi. bir şekilde uzaklaştık. arada rüyalarıma giriyorlar. konuşmak çok istiyorum ama geçen onca zamandan sonra aramaya çekiniyorum.
  • özellikle evlenenler yakın arkadaşlarını ikinci plana atıyor, ihtiyaç duyunca aklına geliyorsun. haliyle hiçbir şey eskisi gibi olmuyor
  • kekremsi bir tattır
  • hepsine lanet olsun dedirten arkadaş musveddeleridir
  • lise son sınıfta babamın işi sebebiyle başka şehre taşınmıştık..
    kendimi bildim bileli yaşadığım şehirden, beraber vakit geçirdiğim yakın arkadaşlarımdan ayrılmak zorunda kaldım.. telefonla vs. bir kaç kere görüştüm, arayı soğutmayalım diye anlaşmıştık bile, ama onlar hiç aramadı.. sonrasında sikerler dedim, vefa, vefa nereye kadar amk..

vefa hakikaten istanbul'da bir semt imiş, işte bunları yaşadığımda anlamıştım..
  • ya siz değişmişsinizdir o aynı kalmıştır, ya da tam tersi olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap