şükela:  tümü | bugün
  • seda sayan ve uğur arslan'ın sunumuyla ekranlara gelecek yeni dönem tv programi.cinayetleri araştıracaklarmis.evet evde oturup böyle saçma şeyleri izliyorum.o değil de bu ikiliden cinayet değil komedi programi çıkar.
  • evlilik programlarının rafa kalkmasıyla, bunların gözleri, tabi ki müge anlı'nın cinayet çözme , kayıp bulma formatlı programından parsayı toplama , pastadan pay almaya çevrildi. şimdi artık gündüz programları bunlarla dolup taşacak. ama ne yazık ki hiçbiri müge anlı gibi alt statüdeki insanların dilinden anlayacak , onların ağzından laf alabilecek tipler değil. müge anlı, kimse sevsin ya da sevmesin bu konuda bir duayendir. dolayısı ile cast ajanslarından saçma sapan tipleri toplayıp milleti oyalamaya çalışacaklar.
    şu var ki müge anlı'nın programına çıkardığı tipler son derece gerçek , hayatın içinden , bize yabancı gelmeyen komşumuz, uzak akrabamız gibi tipler. o yüzden bu program tutuyor, formatla alakası yok kanımca
  • bunlar evlilik programının devamını yapıyorlar sanırım. stüdyo dekoru aynı, karşılıklı oturup birbirine bağıran insanlar aynı. "bilmem kim bilmem kimden özür dileyecek mi?" şeklinde geçen alt metin aynı. halbuki o kadar da "kriminal vaka çözmeye hazırız" tadında tanıtım videosu çekmişlerdi, birer dedektif modunda.
  • show tv' de başlamış. evleneceksen gel programının boşanma versiyonunu izliyorum şu an. eğer doğru anladıysam, daha önce bu programda olanlar ve evlenenler şimdi aynı programda boşanıyorlar. bu durum çok komik olmuş.

diğer konular cinayet konuları.
  • ülkedeki binlerce gerizekalı evlenme programları yayından kalksın diye götünü yırttı, biz burada sürekli dedik; ulan burası türkiye, sanki onlar kalkınca yerine iyi bir bok gelecek aynı bokun laciverti yayınlanacak onların yerine dedik dinletemedik.

gitti güzelim evlenme programları, onlar ne güzel eğlenceliydi komikti. alın tepe tepe kullanın dedektiflik programlarınızı, şimdi ne kadar fake dram story'ler yayınlanacak belli değil. bunlar sahte evlendirme olaylarıyla zirveye çıkmışlardı. o hızla sahte cinayet bile işletirler ha.
  • cok kotu bela okudum size haberiniz olsun. o hasta yatagindaki bir bacagi kesilmis kadinin onuru gururu yok mu. en az 30 kere donunu gosterdiniz kadinin. kesik bacagina zumlamak icin cekmissiniz, yanindaki akrabasi kapatiyor ama gec kaliyor. o acikli goruntuyu 50 kez gosterdiniz. dignity kelimesinin tam karsiligi yok turkcede, ne oldugunu bilen yok cunku. adi insanlar.
  • sürekli "hiçte bilene" diyen bir kadının yuvasını kurtarmaya çalışan program. kadın sonunda dayanamayıp "hayır bilene" dedi.